نمایش 1 - 10 از 210
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان اینکه وقف قرآنی کم است گفت: همچنین وقف در خصوص جهیزیه دختران و ترخیض بیماران مستضعف از بیمارستان‌ها نیز بسیار کم بوده که باید مدنظر قرار گیرد.
تله فیلم "یاور" اولین تله فیلم شبکه خاوران است که کار ساخت آن در فردوس آغاز شد.
رئيس پليس راهنمايی و رانندگی خراسان جنوبی:
رئيس پليس راهنمايی و رانندگی خراسان جنوبي از وقوع سانحه رانندگی در شهرستان فردوس خبر داد.
درکمیته اقتصاد مقاومتی و حمات از سرمایه‌گذاری و امنیت اقتصادی استان مطرح شد
در کمیته اقتصاد مقاومتی و حمایت از سرمایه گذاری و امنیت اقتصادی استان مقرر شد تمام دستگاه‌های اجرایی مربوطه و بانک‌ها برای راه‌اندازی مجدد واحد تولیدی شمش فلز رویال فردوس جهت ظرفیت تولید 100 درصد همکاری کنند.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از واژگونی خودروی سورای در محور فردوس به بجستان خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه فردوس خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امورخیریه فردوس گفت: همزمان با ایام عزای حسینی، بیش از ۱۶۰ موقوفه ازمحل نیات واقفین در "طرح شمیم حسینی" در شهرستان فردوس در حال اجرا است.
گزارش/
شهرستان فردوس در 195 کیلومتری شمال غربی بیرجند قرار دارد که دارای بیش از 270 جاذبه تاریخی، فرهنگی و گردشگری است و سالانه پذیرای خیل عظیمی از گردشگران داخلی و خارجی است.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فردوس خبر داد
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای فردوس گفت: به زودی نیز دپارتمان آموزشی تحصصی گوهرتراشی و گوهر شناسی شرق کشور در شهرستان فردوس افتتاح می‌شود که با افتتاح این دپارتمان سالانه 220 نفر از متقاضیان فنی و حرفه‌ای آموزش داده می‌شوند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با تأکید بر این‌که پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی مخصوص قرآن‌پژوهان است، گفت: متأسفانه به خاطر تنبلی و دوری ما از قرآن و درس‌های این کتاب آسمانی دیگران از ما پیشی گرفتند.
با معرفی نفرات برتر؛
مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در مجتمع شهید آوینی فردوس برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در فردوس