نمایش 1 - 10 از 202
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با تأکید بر این‌که پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی مخصوص قرآن‌پژوهان است، گفت: متأسفانه به خاطر تنبلی و دوری ما از قرآن و درس‌های این کتاب آسمانی دیگران از ما پیشی گرفتند.
با معرفی نفرات برتر؛
مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی در مجتمع شهید آوینی فردوس برگزار شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: در مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ۲۴۲ نفر از برگزیده‌های شهرستانی، با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 27
خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در زندان مرکزی شهرستان فردوس دل عاشقان در بند را به پنجره فولاد گره زدند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 26
دومین کاروان خدام رضوی با حضور در شهرستان فردوس و به رسم ادب از خانواده های شهید محمد علی کارگر و شهید محمد حسین محبی سرکشی و دلجویی کردند‌.
در نشست خبری سمپوزیوم بین المللی قنات بلده فردوس مطرح شد
رئیس سمپوزیوم بین المللی قنات بلده فردوس گفت: هرگونه سرمایه گذاری در قنات بلده وجود دارد و آندسته از ایده‌هایی که بتوان تجاری کرد مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پنجمین اتاق پراتیک ویژه آموزش نیروهای امدادی هلال احمر و دو سویت ویژه آبگرم هلال در شهرستان فردوس به بهره برداری رسید.
بسته خبری ورزشی،
رئیس گروه هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره منطقه‌ای فراغت بانوان با ورزش در 12 اردیبهشت‌ماه خبر داد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس خبر داد
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس از دستگیری 2 سارق حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس خبر داد
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس از کمک ۱۲۵ میلیون ریالی یک بانوی فرهنگی به جمعیت هلال احمر فردوس جهت کمک به هموطنان سیل زده خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در فردوس