نمایش 1 - 10 از 30
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از آماده باش ۱۴۰ نفر نیروی امدادی در ۲۸ منطقه خراسان جنوبی در پی اعلام شرایط جوی نامساعد خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از برگزاری دوره‌های آموزشی امداد عمومی و تخصصی خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود این دوره‌ها برای 200 نفر از علاقه‌مندان برگزار شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه با توجه به موقعیت شهرستان طبس احداث این پروژه‌ها از اولویت‌هایی بوده که نیازمند توجه و همکاری است، گفت: در سال جاری اعتباری بیش از 330 میلیون تومان از محل فرمانداری برای سوله امدادی طبس پیش‌بینی شده اما هنوز تخصیص نیافته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون سه کاروان از استان‌های اردبیل، همدان و خراسان رضوی مهمان خراسان جنوبی بوده اند، گفت: چهارمین کاروان نذر آب از امروز وارد استان شده و فعالیت خود را از پنج شنبه در شهرستان درمیان آغاز می کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: کاروان نذر آب جمعیت هلال احمر همدان مهمان خراسان جنوبی می شود تا در کنار خدمات پزشکی، لب های تشنه کویریان را نسخه ای شیرین بپیچد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
دومین کاروان نذرآب فردا پنج شنبه از خراسان رضوی مهمان خراسان‌جنوبی می شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در ایام تابستان 30 عنوان برنامه در چهار محور، فرهنگی و اجتماعی، مذهبی و مناسبتی، آموزشی و بشردوستانه در راستای شکوفایی توانمندی‌های جوانان برگزار می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری طرح دادرس گفت: در مرحله شهرستانی این طرح نزدیک به 4 هزار و 500 دانش آموزان به رقابت پرداخته و 308 نفر به مرحله استانی راه یافتند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از نجات ۳ نوجوان گرفتار در مسیر آبشار های چارده خبر داد.
در بازدید استاندار از پروژه‌های در حال ساخت جمعیت هلال احمرمطرح شد
استاندار خراسان جنوبی در جریان بازدید از پروژه های در حال ساخت جمعیت هلال احمر گفت:اتمام پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های استانداری است و باید هر چه سریعتر به بهره‌برداری برسد.

صفحه‌ها

اشتراک در مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی