نمایش 1 - 10 از 22
فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ با هزاران نفر از مردم این شهر با بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه همراه شده است. اکثر رسانه های رسمی و پربازدید این کشور اقدام به انعکاس سخنرانی اخیر […]
گزارش/
مجتمع گردشگری آبگرم لوت مدت‌هاست با مشکلات و سنگ‌اندازی‌های بسیاری از سوی فرماندار خوسف دست و پنجه نرم می‌کند. در جدیدترین مشکلات، فرماندار خوسف در برنامه بازتاب شبکه استانی مطالبی مطرح کرد که سرمایه‌گذار با ارائه مدارک، آن سخنان را نادرست خواند.
بازتاب مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در رسانه‌های خارجی؛
مراسم تشییع پیکر آیت‌الله «هاشمی رفسنجانی» در میان رسانه‌های خارجی بازتاب گسترده‌ای داشت.
سخنان امروز دکتر روحانی در هفتادمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با واکنش های مختلفی از سوی رسانه های خارجی مواجه بود به طوری که هر یک از آن ها به پوشش بخشی از مطالب وی پرداختند.
بارتاب گسترده پیروزی غرور آفرین ایران مقابل کدخدا
پیروزی تیم والیبال کشورمان مقابل آمریکا موجی از شادی را در بین مردم به راه انداخت.
نشست خبری دبیرستاد احیای امربه معروف و نهی ازمنکر خراسان‌جنوبی در رسانه‌های استان دارای بازتاب های زیادی بوده است.
دنیای مجازی در 24 ساعت گذشته/11
شبکه های اجتماعی جایی برای ارائه نقدها و گفت و گوها و همچنین تحلیل هاست اما تصاویر گذاشته شده در آن، برخی مواقع جذاب، دیدنی و بسیار خواندنی است.
دنیای مجازی در 24 ساعت گذشته/3
شبکه های اجتماعی جایی برای ارائه نقدها و گفت و گوها و همچنین تحلیل هاست اما تصاویر گذاشته شده در آن، برخی مواقع جذاب، دیدنی و بسیار خواندنی است.
ایران در رسانه‌ها؛
کانال دو رژیم صهیونیستی دیروز گزارش داد که مقامات عربستانی بصورت مخفیانه علاقمندی خود را برای همکاری با این رژیم در حمله به ایران ابراز داشته‌اند.
نمایش قدرت ملت ایران در برابر تحریم‌ها
حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن در کنار «شعار مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و نیز سخنان رئیس‌جمهور درباره مسئله هسته‌ای ایران از جمله مهمترین نکاتی بودند که رسانه‌های عربی و غربی برای انعکاس این رویداد بر آنها متمرکز شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در بازتاب