نمایش 1 - 10 از 32
امیرسیاری:
معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: هیچکس نمی‌تواند بین سپاه و ارتش اختلاف ایجاد کند، که اینگونه صحبت‌ها از دهان هرکس خارج شود یا ناآگاه است و یا دشمن و باید با آن مقابله کرد.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح:
سردار مسعود جزایری در خصوص افزایش توان موشکی کشور گفت: تیر دشمن در زمینه موشکی به سنگ می‌خورد و نیروهای مسلح و بالاتر از همه رهبر معظم انقلاب اجازه کمترین اهمال در مورد پیشرفت صنایع دفاعی و موشکی را نمی‌دهند.
طبس، چند ده سال است که قربانی اختلافات حزبی و جناحی شده؛ پس از اتفاقات تلخ و شیرین انتخابات، بالأخره مردم نماینده‌ی مورد نظر خود را راهی بهارستان کردند؛ اما شاید از ابتدا هیچ‌کس گمان نمی‌برد که انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی، گره کور اختلافات دیرینه‌ی طبس را وا کند.
حجت الاسلام عبادی در سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت:
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه كارخانه قندقهستان دچار مشكلاتي بود و مديران ان در تهران بودند و علاقه اي براي راه اندازي ان نداشتند، گفت: امروز با ورود سرمايه دار جديد قراراست با تغييرات ديگر مجددا در دهه فجر راه اندازي شود.
گزارش خبری/
بدون دریافت اخبار پشت پرده و حتی با نگاهی به تحولات اخیر استان و جلساتی که با حضور اصلاح طلبان برگزار شده می توان عمق اختلاف بین اصلاح طلبان استان را به راحتی دریافت .
رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع حافظان قرآنی:
امام خامنه ای: گفتن حرف ها آسان است ولی عمل کردن دشوار است ولیکن راه عمل وجود دارد و باز است و عامل اصلی عزم و اراده ماست که تصمیم می گیریم.
یکی از رهبران انصارالله از تشدید اختلافات در داخل خاندان حاکم آل سعود بر سر جنگ یمن خبر داد و در همین حال یک قبیله یمنی، پایگاه نظامی المناره ارتش سعودی را در پی درگیری‌های شدید تحت کنترل خود گرفتند.
دنیای مجازی در 24 ساعت گذشته/4
شبکه های اجتماعی جایی برای ارائه نقدها و گفت و گوها و همچنین تحلیل هاست اما تصاویر گذاشته شده در آن، برخی مواقع جذاب، دیدنی و بسیار خواندنی است.
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از میانجیگری این کمیسیون در اختلاف بانک مرکزی، شورای پول و اعتبار با بانک‌های خصوصی بر سر اساسنامه بانکها خبر داد.
امام جمعه بیرجند در نشست اندیشمندان تشیع و تسنن خراسان‌جنوبی:
امام جمعه بیرجند گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی، نظام سیاسی عوض شد اما جامعه‌سازی اسلامی منتظر اقدام عملی ما است چراکه پاسخ خون شهدا جامعه‌سازی قرآنی است.

صفحه‌ها

اشتراک در اختلاف