نمایش 1 - 10 از 14
بررسی ظرفیت ها و چالش های سیمان باقران در گفتگو با نائب رئیس هیئت مدیره؛
نائب رئیس هیئت مدیره کارخانه سیمان باقران گفت: از 20 میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش سیمان باقران مصوب کارگروه اقتصاد مقاومتی کشور در اردیبهشت ماه سال 95، تاکنون 12 میلیارد تومان محقق شده است.
در هفت ماهه سال جاری صورت گرفت
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت:در هفت ماهه ابتدای سال جاری 34 هزار و 69 تن سیمان از کارخانه سیمان باقران شهرستان درمیان صادر شده است.
مدیرعامل کارخانه سیمان باقران:
مدیرعامل کارخانه سیمان باقران گفت: تولید هزینه دارد و تامین سوخت، برق، پاکت، مواد اولیه، حقوق کارگران، قطعات یدکی و ... هزینه های هنگفتی است که تحت عنوان سرمایه درگردش است که از این بابت تحت فشاریم و نتوانستیم معوقات کارگران را پرداخت کنیم.
نشست خبری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی/1
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: برای کارخانه کک طبس 20 میلیارد تومان تسهیلات مصوب شده و احتمالا اواخر اردیبهشت ماه یا اوایل خردادماه؛ در زمان برگزاری انتخابات که البته برای ما تولید مهم است نه چیزی دیگری؛ افتتاح خواهد شد.
مدیرعامل کارخانه سیمان باقران خبرداد
کارخانه سیمان باقران همزمان با سفر رئیس جمهور افتتاح می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: مجموع سرمایه گذاری سه پروژه مهم استان حدود دو هزار میلیارد تومان است و اشتغال مستقیم برای هزار و 300 را ایجاد می کند که رشد خوبی برای استان محسوب می‌شود.
مدیرعامل بانک ملی شعب خراسان جنوبی:
مدیرعامل بانک ملی شعب خراسان جنوبی گفت: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص طرح های اقتصادی متوسط و کوچک، تاکنون 43 پرونده به بانک معرفی شده و 720 میلیون ریال برای آن در نظر گرفته شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: از مدیرعامل بانک کشاورزی انتقاد و گلایه داریم که نسبت به کارخانه سیمان باقران و این طرح اقتصاد مقاومتی توجهی ندارد ودر اجرای آن سنگ اندازی می کند.
مدیرعامل کارخانه سیمان باقران درمیان:
مدیرعامل کارخانه سیمان باقران درمیان گفت: با توجه به اینکه این پروژه در منطقه محروم و همچنین موقعیت صادراتی واقع شده است، اما متاسفانه مسیر اجرای آن طولانی و باعث تاخیر در راه اندازی کارخانه شده است.
به رغم پیگیری‌های مسئولان استان
راه‌اندازی کارخانه سیمان باقران هم چنان در انتظار پرداخت تسهیلات 20 میلیارد تومانی بانک کشاورزی است.

صفحه‌ها

اشتراک در سیمان باقران