نمایش 1 - 10 از 20
افضلی در دیدار با عشایر ایل بهلولی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های اخیر اقدامات زیادی برای عشایر انجام شده و شاهد نتایج خوبی نیز بوده‌ایم اما این کافی نیست و باید به عشایر استان بهره خیلی بیشتری برسد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه وحدت خود را به همگان نشان خواهیم داد.
در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در صحن مجلس به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکر کتبی داد.
در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر کتبی داد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که با استان شدن خراسان‌جنوبی دایره خدمات‌رسانی به این منطقه افزایش پیدا کرد گفت: در حوزه عشایری در زمینه‌های مختلف شاهد اتفاقات خوبی هستیم که این‌ها همه از برکات انقلاب اسلامی است.
افضلی در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی :
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی طی دیداری که با وزیر جهاد کشاورزی داشت، گفت: احیای قنوات خراسان‌جنوبی به 600 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
تذکر کتبی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به وزیرنیرو ( مهندس اردکانیان) امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در مراسم روز سربیشه مطرح کرد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه ملی آبرسانی از دریای عمان با اعتبار 3 میلیارد یورو تصویب شد که با عاملیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سال‌های آتی آب شیرین با قیمت مناسب به منطقه خواهد رسید.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با عنایت به شرایط خاص و اضطراری استان خراسان جنوبی، نیازمند تأمین بالگرد امدادی برای شرایط اضطراری در این استان هستیم و می‌طلبد که در این خصوص مساعدت لازم از سوی جمعیت هلال احمر کشور انجام شود.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: باید در شهرستان مرزی نهبندان عایدات مرزی را مورد توجه قرار داد که ساکنان هر منطقه از آن بهره مند شوند در این شهرستان عایداتی که از بازارچه دوکوهانه باید به مردم برسد نه تنها وجود ندارد بلکه بازارچه نیز غیر فعال است.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی