نمایش 1 - 10 از 26
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش آموزش عالی دانشکده کشاورزی سربیشه و دانشکده معدن نهبندان با صرف هزینه‌های زیاد ساخته و تجهیز شده‌اند اما هم اکنون بلااستفاده است گفت: باید وضعیت این دو دانشکده توسط وزارت علوم تعیین تکلیف شود.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم صحبت‌های مطرح شده در دیدار با معاون اول رئیس جمهور عملی و اعتبارات خوبی برای توسعه زیرساخت‌ها در خراسان‌جنوبی در نظرگرفته شود.
نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان در سال 98 انتخاب شد.
با پیگیری نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد؛
با پیگیری نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی ردیف مستقل در اصلاحیه بودجه سال 98 کل کشور به منظور ارتقای ظرفیت بیمارستان نهبندان از 32 تخت به 95 تخت و اخذ اعتبار 35 میلیارد ریالی بدین منظور در سال 98 تصویب شد.
پیام نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی؛
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در مورد محور نهبندان - شهداد که در سیل اخیر تخریب و مسدود است پیامی صادر کرد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی تلاش زیادی صورت گرفته که انتقال آب با محوریت قرارگاه خاتم‌الانبیاء عملیاتی می‌شود.
افضلی در دیدار با عشایر ایل بهلولی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال‌های اخیر اقدامات زیادی برای عشایر انجام شده و شاهد نتایج خوبی نیز بوده‌ایم اما این کافی نیست و باید به عشایر استان بهره خیلی بیشتری برسد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: بار دیگر با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه وحدت خود را به همگان نشان خواهیم داد.
در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در صحن مجلس به وزیر جهاد کشاورزی و وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکر کتبی داد.
در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر کتبی داد.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی