نمایش 1 - 10 از 42
کارشناس سیاسی مطرح کرد
کارشناس سیاسی گفت: پیام سیدالشهدا علیه‌السلام این است دولتمردان جمهوری اسلامی و ملت برای فرهنگ جهاد و شهادت در کشور ارزش قائل شوند.
کارشناس سیاسی مطرح کرد
کارشناس سیاسی گفت: در بحث حقوق بشر، آمریکا به این موضوع توجه دارد که می‌بایست منافع او در دنیا تأمین شود.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: آمریکا نه‌تنها حقوق بشر را رعایت نمی‌کند بلکه خلاف حقوق بشر در جوامع مختلف جنایاتی انجام داده که اصلا قابل جبران و انکار نیست.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی با اشاره به این‌که مقام معظم رهبری یک دید دشمن‌شناسی قوی دارند، گفت: این دید دشمن‌شناسی مقام معظم رهبری بارها و بارها توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کرده و ملت را نسبت به آینده بحران‌ها هوشیار کرده‌ است.
شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین/ 2
کارشناس سیاسی گفت: طرح معامله قرن که امروز ترامپ بیان می‌کند در واقع برداشتن لقمه بزرگتر از دهان است و این هم مانند سایر طرح‌های آمریکا به استناد تاریخ با شکست مواجه خواهد شد.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: روند حرکت جهانی به سمت سقوط آمریکا از موقعیت تک موقعیتی، اضمحلال رژیم صهیونیستی و تضعیف آل سعود تا شکل‌گیری قطب بزرگ اسلامی با محوریت ایران به پیش می‌رود.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: یقینا خائن‌های جوامع اسلامی روزی توسط ملت‌ها به خاطر خیانتی که به آرمان فلسطین و اسلام و مسلمین کردند محاکمه خواهند شد.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: این‌که برخی از افراد، گروه‌ها و جریان‌ها احساسشان این است که با موج‌سواری‌ها و القای جنگ خواهند توانست به آرزوها و امیال خود برسند یک خیال واهی و پوچ‌گرایی است.
کارشناس سیاسی در گفت‌وگو با خاورستان:
کارشناس سیاسی گفت: اقدام جمهوری اسلامی ایران دیر انجام شد و باید زودتر از این‌ها انجام می‌شد و امیدواریم با این اقدام اتحادیه اروپا را متقاعد کنیم تا بر سر تعهدات خود بمانند.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: به نتیجه نرسیدن امیال دشمن در منطقه باعث شد تا علیه سپاه پاسداران که مولود انقلاب اسلامی و جوشیده از دامن ملت است به مبارزه برخیزند.

صفحه‌ها

اشتراک در کارشناس سیاسی