نمایش 1 - 10 از 22
امام جمعه اهل سنت درمیان:
امام جمعه اهل سنت درمیان گفت: اتحاد بین شیعه و سنی تلاش دشمنان برای تفرقه‌اندازی در بین مسلمانان را با شکست روبرو می‌کند.
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا:
امام جمعه اهل سنت طبس مسینا گفت: استقامت و یکپارچگی مسلمانان باعث شده که هر دسیسه‌ای خنثی و دشمنان با شکست مواجه شوند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که حدود 400 مُبلغ در سطح استان در هفته وحدت فعال خواهند بود، گفت: نشست مشترک علمای تشیع و تسنن استان‌های خراسان برگزار می‌شود.
به مناسبت هفته وحدت؛
همایش پیاده روی خانوادگی آدینه21 به مناسبت هفته وحدت با حضور عموم مردم ولایتمدار شهرستان بیرجند در روز جمعه 17 آذز برگزار می شود.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس با بیان این که در چند سال اخیر رژیم غاصب صهیونستی در جنگ های خود با حزب الله دچار شکست های زیادی شدند، گفت: هدف ترامپ نیز از برقراری پایتخت داعش در قدس حمایت و پشتیبانی و روحیه دادن به نیروهای داعش است که مطمئنیم مانند همیشه بازهم با شکست روبرو خواهند شد.
عالم اهل سنت روستای بهمن آباد:
عالم اهل سنت روستای بهمن آباد گفت: سخنان ترامپ بدون پایه و اساس است و ما از این تهدیدات نمی‌ترسیم و هراسی نداریم.
۲۸۵ مبلغ به مناطق مختلف خراسان جنوبی اعزام می شوند
طی هفته وحدت؛
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از اعزام ۲۸۵ مبلغ به مناطق مختلف استان طی هفته وحدت خبر داد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: تجربه ثابت کرده هر جا مسلمانان دست وحدت به به یکدیگر داده اند دشمن عقب نشینی کرده و هر جا تفرقه ایجاد کرده دشمنی خود را افزون کرده است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: شیعیان و اهل‌سنت مشترکات زیاد و همچنین، دشمنان مشترک زیادی دارند و این دشمنان، دشمن اسلام هستند، نباید اختلافات را برپا کنیم بلکه باید علما مسائل را حل کنند و با وحدت، مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام شوند.

صفحه‌ها

اشتراک در هفته وحدت