نمایش 1 - 10 از 15
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: ائمه جمعه در کنار نیروهای انتظامی تبلیغات لازم را خواهند کرد تا فضای سالمی در جامعه ایجاد شود.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: راه پیشرفت کشور اعتماد به نیروهای داخلی است و امیدواریم دولت نیز به این امر توجه کرده و این کار را عملی کند تا به شایستگی انقلابمان را ادامه داده و صادر کنیم.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که معامله قرن آمریکا قطعا محکوم به شکست است، گفت: ملت فلسطین گنبد آهنین را به گنبد کاغذین تبدیل کردند قطعا آن‌ها و مردم مسلمان جهان نخواهند گذاشت که معامله قرن اتفاق بیفتد و اسرائیل بتواند در منطقه اظهار وجود کند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان اینکه هر کاری که سخت‌تر باشد اجر بیشتری دارد، گفت: روزه داری در روزهای گرم، بلند و طاقت فرسا فرصتی برای خودسازی است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با اشاره به سفارش مکرر مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان نخبه و دانشمند، گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی رونق تولید و نگاه به درون کشور و جوان گرایی است.
امام جمعه فردوس؛
امام جمعه فردوس گفت: ساخت بناهای آموزشی مستحکم باید در دستور کار خیران و دولت قرار بگیرد چراکه خراسان‌جنوبی مستعد بلایای طبیعی مانند زلزله است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: با توجه به این‌که مداحان مسئولیت خوبی در جامعه دارند باید سعی کنند که مواضع انقلاب اسلامی را مطرح کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که دشمنی‌های آمریکا را دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی دیده‌ایم و هیچ انسان عاقلی طرفدار آمریکا نیست گفت: پیشرفت‌های محیرالعقول کشور همه مرهون دانشمندان جوان است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: با توجه به تفرقه‌هایی که استکبار در جهان اسلام ایجاد و از آن سوءاستفاده می‌کند اگر الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت تدوین شود بیداری اسلامی شدت پیدا می‌کند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: کافران با مسأله ولایت از مسلمانان مأیوس شدند و نمی‌توانند به مسلمانان زیر پرچم ولایت لطمه بزنند.

صفحه‌ها

اشتراک در بابایی