نمایش 1 - 10 از 12
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان اینکه هر کاری که سخت‌تر باشد اجر بیشتری دارد، گفت: روزه داری در روزهای گرم، بلند و طاقت فرسا فرصتی برای خودسازی است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با اشاره به سفارش مکرر مقام معظم رهبری بر استفاده از جوانان نخبه و دانشمند، گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی رونق تولید و نگاه به درون کشور و جوان گرایی است.
امام جمعه فردوس؛
امام جمعه فردوس گفت: ساخت بناهای آموزشی مستحکم باید در دستور کار خیران و دولت قرار بگیرد چراکه خراسان‌جنوبی مستعد بلایای طبیعی مانند زلزله است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: با توجه به این‌که مداحان مسئولیت خوبی در جامعه دارند باید سعی کنند که مواضع انقلاب اسلامی را مطرح کنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که دشمنی‌های آمریکا را دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی دیده‌ایم و هیچ انسان عاقلی طرفدار آمریکا نیست گفت: پیشرفت‌های محیرالعقول کشور همه مرهون دانشمندان جوان است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: با توجه به تفرقه‌هایی که استکبار در جهان اسلام ایجاد و از آن سوءاستفاده می‌کند اگر الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت تدوین شود بیداری اسلامی شدت پیدا می‌کند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: کافران با مسأله ولایت از مسلمانان مأیوس شدند و نمی‌توانند به مسلمانان زیر پرچم ولایت لطمه بزنند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با بیان این‌که بیشترین علت وضع نابسمان اقتصادی امروز، ناشی از مدیریت ناکارآمد و عدم مشاوره با کارشناسان اقتصادی است گفت: دولت به صورت فراجناحی به کارشناسان اقتصادی بها دهد و نقدپذیر باشد.
سخنگوی متحصنین:
در این حادثه چهرا هایی شناخته شد. کسانی که قبل از اعلام متحصنین و در رأس آیت الله عبادی، تحصن را تعطیل اعلام کردند و گفتند با عذر خواهی استاندار باید تحصن تعطیل بشود. کسی حق اظهار نظر درباره پایان تحصن را غیر از نماینده ولی فقیه ندارد.
روحانیون خراسان جنوبی در تحصن اعتراضی به سخنان سخیف استاندار/ 38
امام جمعه فردوس گفت: به امامان جمعه مرتب مردم تماس می گیرند که می خواهند وارد شوند ما اگر جلوی مردم را رها کنیم و اجازه دهیم خیابان ها، استانداری و فرمانداری ها را به هم می ریزند و ساکت نمی نشینند؛ ما خیلی ملاحظه کردیم و آرامش را حفظ کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در بابایی