نمایش 1 - 10 از 13
طی احکامی جداگانه از سوی استاندار خراسان جنوبی، معاون برنامه‌ريزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان سرايان و بخشدار جلگه ماژان در شهرستان خوسف منصوب شدند.
گزارشی از تنها بیمار مبتلا به یک بیماری ناشناخته در ایران؛
فاطمه زهرا هنرپیشه در حال حاضر تنها فردی است در ایران که به بیماری ناشناخته سندروم ژنتیکی هِنِگام مبتلا است و ادامه روند درمانش نیاز به توجه خیران دارد.
پاسخ اعضای شورای اسلامی روستای شهرستانک؛
اعضای شورای اسلامی روستای شهرستانک به ادعای اهالی روستای مرغوک پاسخ دادند.
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: 96 درصد تولید عناب کشور در خراسان جنوبی است و افرادی که توانایی تولید این محصول را دارند باید وارد میدان شوند و در حوزه فرآوری و افزایش تولید عناب سرمایه گذاری کنند.
یادواره شهدای شهرستان خوسف با حضور گسترده مردم و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی؛
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: هم اکنون سطح زیر کشت عناب در خراسان جنوبی از 2 هزار هکتار به حدود 3 هزار و 120 هکتار رسیده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که بسیج ؛مظهر اقتدار،پویایی و آرامش کشور است،گفت:بسیج مصداق روشن یاری مومنان برای انجام کارهای بزرگ است.
رئیس اداره عشایری شهرستان خوسف :
رئیس اداره عشایری شهرستان خوسف با بیان این که بر اساس سرشماری گذشته ۱۱درصد جمعیت شهرستان خوسف را عشایر تشکیل می دهند،گفت:پیش بینی می شود که بر اساس سرشماری سال جاری،این رقم به ۲۰درصد برسد.
مسابقات مینی گلف بخش آزاد در شهرستان خوسف برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.
گزارش خبری/
بارندگی روزهای گذشته باعث وقوع سیلاب و خسارت رسیدن به باغات، مزارع و یک گاوداری در روستای معصوم‌آباد شهرستان خوسف شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در شهرستان خوسف