نمایش 1 - 10 از 111
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهار نظر خبر آنلاین در خصوص دروغ دختر آبی، گفت: اگر این رسانه از روی جهالت اظهار نظر کرده صلاحیت ادامه کار ندارد و اگر عمدا خیانت کرده باشد باید خائن را به سزای عملش رساند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی خبر داد
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی از راهپیمایی بعد از نماز جمعه در تمام شهرها در راستای حمایت از فعالان امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: 27 عنوان برنامه محوری هفته امر به معروف و نهی از منکر ابلاغ شده است.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: درخواست می‌شود به افزایش سرمایه صندوق‌ها توجه شود، تفاهم نامه‌هایی که در سال‌های گذشته منعقد شده بررسی شود و از ظرفیت صندوق مادر تخصصی برای افزایش سرمایه صندوق‌ها نیز استفاده شود.
قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با اشاره به حمایت از دانشگاه های علوم پزشکی و کمیته های تحقیقات دانشجویی از افزودن میزان ارتباط با صنعت به ارزشیابی سالانه خبر داد.
قائم مقام سازمان امور عشایری ایران مطرح کرد
قائم مقام سازمان امور عشایری ایران گفت: خراسان‌جنوبی در زمینه جذب تسهیلات سرمایه در گردش و ایجاد پرونده مقام اول را در امور عشایری کشور به دست آورده است.
حاشیه‌های شورای اداری خراسان جنوبی با حضور معاون رئیس‌جمهور؛
رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی گلایه‌هایی از عدم‌همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی به دلیل در اختیار نگذاشتن مکان و سنگ‌اندازی جلوی پای نخبگان استان کرد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در اقتصاد دانش‌بنیان برای اینکه بتوانیم کار آفرینی داشته باشیم نیاز به محیط و اکوسیستم داریم.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی مطرح کرد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: هم‌اکنون 21 هزار و 207 حامی در سطح استان از 14 هزار و 298 یتیم و 6 هزار و 909 خانوار در قالب طرح محسنین حمایت‌های مالی و معنوی می‌کنند.
در گفت‌وگوهایی عنوان شد
با تعدادی از سلبریتی های حامی رئیس جمهور در زمان انتخابات تماس گرفتیم تا نظرشان را در مورد عملکرد دولت و نیز حمایت آنان از روحانی جویا شویم.
پیگیری های خاورستان نتیجه داد/
با پیگیری های به وجود آمده توسط پایگاه خبری تحلیلی خاورستان طی ماه و روز گذشته مشکل فاطمه 5 و 10 ساله ای که هر دو از ناحیه پا دچار مشکل هستند با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و سیج سازندگی خراسان جنوبی حل می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در حمایت