نمایش 1 - 10 از 28
نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم شهرستانهای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد مطرح شده در خصوص طرح مسئله با سران سه قوه جهت کاهش نرخ مالیاتی برای خراسان جنوبی پیشتهاد خوبی است لذا بهتر است از طریق سران سه قوه جهت این مسئله اقدام شود.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی در خصوص کارت‌های بازرگانی و پیله‌وری، تاکید کرد: برای جلوگیری از سوء استفاده از کارت‌های بازرگانی و پیله‌وری و همچنین فرار مالیاتی باید پالایشی نسبت به این کارت‌ها انجام و نظارت شود.
در گفت‌وگوی خاورستان با امیرحسنخانی مطرح شد
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اگر کشور به سامانه الکترونیک مجهز شود بسیاری از مسائل حل خواهد شد، گفت: متأسفانه در حال حاضر عده‌ای فرار مالیاتی دارند و از طرفی مالیات بر عده دیگری اجحاف می‌کند که اگر سامانه شکل بگیرد قطعا عدالت مالیاتی در کشور حکم‌فرما خواهد شد.
گزارشی از ماجرای نصب کارتخوان در مطب‌ها؛
در حالی سازمان امور مالیاتی حسب مصوبه مجلس قصد شفافیت مالیاتی برای درآمد پزشکان را دارد که سازمان نطام پزشکی با سرخط کردن تشکل‌های صنفی پزشکی علم مخالفت با اجرای آن را برافراشته اند.
در بازدید میدانی مسئولان از بازار بیرجند طرح شد
کسبه بازار بیرجند امروز در بازدید میدانی مسئولان از بازار ضمن بیان مشکلات خود و درد و دل با مسئولان خواستار رسیدگی به مشکلات شدند.
مديرعامل اتحاديه شركت‌های تعاونی مرزنشينان خراسان جنوبی:
مديرعامل اتحاديه شركت‌های تعاونی مرزنشينان خراسان جنوبی گفت: مالیات‌های معوقه بر روی دوش تعاونی‌ها سنگینی می‌کند و باید بخشودگی داشته باشند یا با اقساط بلند مدت قسط بندی شوند.
نماینده اسبق ایران در اوپک:
در شرایط فعلی تنها راه مقابله با تحریم های آمریکا دور زدن تحریم هاست؛ در دوره های گذشته اوپک در حمایت از ایران بیانیه ای امضا کرد که البته عربستان مانع از امضای آن شد اما باز هم ایران توانست بر تحریم ها غلبه کند.
رئیس اتحادیه مشاورین املاک خراسان‌جنوبی:
رئیس اتحادیه مشاورین املاک خراسان‌جنوبی به کاهش 65 درصدی ساخت و ساز در بیرجند اشاره کرد و گفت: ساخت و ساز در بیرجند افت داشته و سازندگان برای ساخت‌و ساز به شهرهای همجوار می‌روند.
در دیدار برخی از خبرنگاران با نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح شد
نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص تهیه مسکن برای خبرنگاران گفت: از طریق تعاونی‌های مسکن، مشکل مسکن خبرنگاران را می‌شود حل کرد که باید خبرنگاران تجمیع شوند و تعاونی مسکن تشکیل دهند تا این تعاونی زمین در اختیار بگیرد و بسازد و اگر جایی به مشکل و گره‌ای برخورد کردید، ما نیز برای رفع مشکل کمک خواهیم کرد.
آیت‌الله رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه چرا دولت با کسانی که فرار مالیاتی دارند، مقابله نمی‌کند، گفت: چرا با یقه سفیدهایی که مالیات پرداخت نمی‌کنند برخورد نمی‌شود؟

صفحه‌ها

اشتراک در مالیات