نمایش 1 - 10 از 2254
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه بزرگترین شاخصه ولایت رسیدن به مقام رضایت است، گفت: در زندگی نعمت‌ها و داشته‌ها را ببینیم چرا که تمرکز بر نداشته ها در زندگی انسان را ناراضی می کند و داشته‌ها را فراموش خواهیم کرد.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند با بیان اینکه این ستم‌هایی که بر بشر و مردم در جهان می‌شود، همان علم بی ایمان است، گفت: اگر نور ایمان به همه علم‌ها بتابد به نور واقعی تبدیل می‌شود و همه به کرامت می‌رسند.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 6
در سومین روز حضور کاروان زیر سایه خورشید در خراسان جنوبی، خدام رضوی در روستاهای درمیان حضور پیدا کردند و مورد اسقبال پرشور مردم قرار گرفتند.
به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند؛
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت: فستیوال پدر و دختر به مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بیرجند در محل پارک توحید برگزار شد.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی از مهم ترین برنامه های شهرداری بیرجند است.
سرپرست سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهرداری بیرجند:
به همت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بیرجند و با هدف زیباسازی و طراوت محیط شهری، گلکاری بلوار جوادیه انجام شد.
در جلسه هم اندیشی پروژه های عمرانی مطرح شد
شهردار بیرجند با تاکید بر اجرای پروزه های عمرانی در شهرداری گفت: یکی از نیازهای اصلی هر شهر شناسایی نیازها و برآورده کردن کمبودها می باشد که این امر مستلزم برنامه ریزی صحیح و انجام فعالیت های عمرانی در سطح شهر است.
اتحادیه صنف طلافروشان بیرجند قیمت امروز طلا و سکه در بیرجند را به خاورستان اعلام کرد
اختتامیه کارگاه شماره 39 قالی‌بافی عتبات عالیات محله جوادیه خیابان وحدت بیرجند برگزار شد.
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند مطرح کرد
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند گفت: پرداخت به موقع عوارض نوسازی از سوی شهروندان موجب ارائه خدمات بهتر به آنان و عمران و آبادانی شهر می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در بیرجند