نمایش 1 - 10 از 2554
امروز صورت گرفت
صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی نمایشگاه مهارت، اشتغال و تولید ملی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند افتتاح شد.
جلسه توجیهی نیروهای فضای سبز تحت اختیار منطقه یک با توجه به واگذاری بخشی از خدمات مربوط به پارکها و فضای سبز از سوی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری به شهرداریهای مناطق، برگزار شد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان گفت: چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری اوقاف در مرحله استانی با حضور 39 نفر متسابق از شهرستان‌های بیرجند و درمیان در حال برگزاری است.
گزارش خبری؛
اهالی محله معصومیه بیرجند از نبود ورودی برای خیابان شهید شهاب و عبور مردم از مسیر خاکی برای رسیدن به این خیابان گلایه کردند.
هم زمان با سراسر کشور؛
رئیس هیئت شنای خراسان جنوبی گفت: جشنواره بین المللی شنای بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا همزمان با سایر استان ها در خراسان‌جنوبی به میزبانی بیرجند برگزار می شود.
اولین جلسه شورای ترافیک شهر بیرجند توسط حوزه معاونت امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند برگزار شد.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند گفت: سعی داریم با کار کارشناسی در جهت زیبا سازی پارک جنگلی، از این نعمت خدادادی شهر استفاده مطلوب کرده و آن را به تفریحگاهی مناسب برای شهروندان تبدیل کنیم.
همایش روحانیت پرچمداران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: مذاکره مجدد با دشمنانی که دست آن‌ها به خون شهدا در 40 سال گذشته آلوده است، معنا ندارد.
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات مفسدان اقتصادی شهر بیرجند به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی در دادگاه انقلاب برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در بیرجند