نمایش 1 - 10 از 2408
20 درصد صرفه جویی در مصرف آب؛
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بیرجند گفت: با اجرای پروژه جداسازی آب فضای سبز از آب شرب، در 4 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد در مصرف آب از انشعابات آب شهری صرفه جویی شده است.
در حاشیه کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی اتفاق افتاد
شهدا زنده هستند آری من این را به عینه در زندگی خود دیدم؛ جایی که در کمال ناباوری چیزی شبیه معجزه زندگی ام را متحول کرد.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند از آغاز اجرای عملیات احداث بلوار شهید قرنی حدفاصل تقاطع قرنی و صیاد شیرازی تا بلوار شهید ناصری خبر داد.
رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس‌پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی از وقوع ۲۶ فقره تصادف منجر به فوت و یک هزار و ۵۹۵ فقره تصادف جرحی از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: تعداد تصادفات فوتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۳ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
عصر امروز صورت می‌گیرد
اجتماع بزرگ مردمی عید بیعت با امام زمان(عج) همزمان با سراسر کشور ساعت 15/30 امروز از محل میدان ابوذر به سمت مسجد امام حسین(ع) بیرجند برگزار خواهد شد.
نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی :
نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دستور انجام اقدامات بزرگراه بیرجند- قاین، باند دوم جاده فردوس- دیهوک و بخشی باقی‌مانده باند بجستان – فردوس در این جلسه داده شد.
شهردار بیرجند مطرح کرد
شهردار بیرجند گفت: از آنجا که زیبایی یکی از مقوله های مهم در دستیابی به آرامش روحی و روانی شهروندان محسوب می شود اتمام عملیات زیباسازی بلوار توحید، رضایت حداکثری شهروندان بیرجندی را رقم زد.
در پی عدم نظارت کافی صورت می‌گیرد
با توجه به هم‌مرزبودن استان خراسان جنوبی با کشور افغانستان، کشفیات سوخت قاچاق 16 برابر در این استان افزایش یافته است که سود 20 برابری را نصیب قاچاقچی می‌کند.
به همت شهرداری بیرجند؛
مدیر منطقه یک شهرداری بیرجند گفت: زمین ورزشی با مساحت 2 هکتار در خیابان شهید کلاهدوز 6 توسط شهرداری منطقه یک احداث شد.
گزارش خاورستان از وضعیت بازار
تغییرات لحظه‌ای و متفاوت بودن قیمت خرید در هر هفته موضوعی است که باعث گلایه شهروندان است چرا که به گفته عده‌ای عدم توجه به بازار و به نوعی رها شدن بازار باعث شده تا عده‌ای از این فرصت سودجویی کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در بیرجند