نمایش 1 - 10 از 2442
در روز ملی هوای پاک در بیرجند انجام می‌شود
به مناسبت گرامیداشت روز ملی هوای پاک خودروهای سبک دولتی و عمومی و شخصی در مراکز معاینه فنی بیرجند با تخفیف ویژه انجام خواهد شد.
گزارش/
بیمارستان تامین اجتماعی حضرت ابوالفضل علیه‌السلام بیرجند علی‌رغم داشتن دستگاه سونوگرافی از داشتن پزشک رادیولوژیست محروم بوده که این موضوع باعث گلایه شهروندان شده است.
گزارش/
دفتر نمایندگی وزات امور خارجه در بیرجند آبان‌ماه سال 1393 افتتاح شد اما پس از گذشت 4 سال در سه نوبت مدیر آن تغییر کرد و هم‌اکنون که بیش از 11 ماه از رفتن آخرین مسئول آن می‌گذرد، این دفتر مسئول ندارد و تقریبا تعطیل شده است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی:
گفت: 20 تا 30 روز آینده تصفیه خانه بیرجند با ظرفیت کامل وارد مدار می‌شود و امیدواریم از سال آینده این تصفیه خانه به بخش خصوصی واگذار شود.
در کارگروه عمران و امور نمایشگاه‌های ستادبزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطرح شد
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: در نمایشگاه ستاد بزرگداشت انقلاب اسلامی به محتوا با توجه به نیاز روز و اندیشه افراد برنامه در نظر گرفته شود.
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: پس از6 ساعت عملیات جستجو جوان 21 ساله که در حوالی روستای رزگ بیرجند راه خود را گم کرده بود توسط نیروهای امدادی پیدا شد.
در پی انتشار مطلبی در یک کانال غیر رسمی درباره اقدام مدیر آموزش و پرورش بیرجند؛
مدیرآموزش و پرورش بیرجند گفت: همسرم کارشناس‌ارشد زیست‌شناسی گرایش تکوینی دارد و پایان‌نامه خود را در مدارس استثنایی بیرجند کار کرده و رشته تحصیلی‌اش با مسئولیتی که اکنون دارد مرتبط است.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند:
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند گفت: انحرف شدن یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در جاده کمربندی دو نفر را روانه بیمارستان کرد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: خیلی جالب است که اروپا و آمریکایی که ابرقدرت هستند اعتراف کرده اند که امروز برای اینکه مشکلات خود را حل کنیم باید از ایران یاد بگیریم.
صبح امروز؛
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند گفت: از واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان در جاده بیرجند - خوسف خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در بیرجند