نمایش 1 - 10 از 27
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه سربیشه:
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه سربیشه گفت: 5 هزار نفر از جاماندگان اربعین حسینی مسیر 22 کیلومتری از شهر سربیشه به سمت مجتمع فرهنگی مذهبی مسجد حضرت ابوالفضل(ع) را پیاده روی و عزاداری کردند.
مردم سراسر جهان در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کردند.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه خضری دشت بیاض:
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه خضری دشت بیاض گفت: همایش پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در خضری دشت بیاض برگزار می‌شود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: از زمان برپایی موکب‌ها تا روز یکشنبه هفته جاری یک هزار و 200 نفر از زائران پاکستانی اطعام شده و بیش از یک هزار و 500 نفر نیز اسکان داده شدند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با اشاره به تمهیدات اوقاف خراسان‌جنوبی جهت پذیرایی از زائران پاکستانی اربعین، گفت: 5 موکب برای اکرام و پذیرایی زائران پاکستانی در ایام اربعین آماده شده است.
همزمان با آغاز سفر زائران اربعین حسینی؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: هرساله با آغاز سفر زائران اربعین، ۲۳ پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان برای امدادرسانی و اسکان زائرین در آمادگی کامل قرار می گیرند.
موکب امام علی (ع) شهرداری بیرجند با 40 نفر خادم عازم کربلا شد.
سخن نگاشت/
عکس نوشته های بیانات امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در دیدار جمعی از موکب‌داران عراقی مراسم اربعین حسینی رامشاهده می‌کنید.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان:
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: بانوان خراسان جنوبی سالانه بیش از یک کیلوگرم طلا برای ساخت اعتاب مقدسه کمک می‌کنند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی خبر داد
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با اشاره به این‎که 35 نفر از پزشکان، پرستاران و بهیاران استان در درمانگاه خراسان جنوبی در کاظمین مستقر شدند، گفت: 3 میلیون و 501 هزار نفر از زائران از خدمات بهداشتی و درمانی موکب های استان استفاده کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در اربعین حسینی