نمایش 1 - 10 از 19
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خاورستان:
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی گفت: بانوان خراسان جنوبی سالانه بیش از یک کیلوگرم طلا برای ساخت اعتاب مقدسه کمک می‌کنند.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی خبر داد
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با اشاره به این‎که 35 نفر از پزشکان، پرستاران و بهیاران استان در درمانگاه خراسان جنوبی در کاظمین مستقر شدند، گفت: 3 میلیون و 501 هزار نفر از زائران از خدمات بهداشتی و درمانی موکب های استان استفاده کردند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: حماسه عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی در کربلای معلی سبب اقتدار و عزت تشییع و اتحاد مسلمانان است.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی خبر داد
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی سال گذشته با ۲۸ موکب در خدمت رسانی به زائران مشارکت داشت، گفت: امسال با تمام مشکلات اقتصادی که وجود دارد این تعداد به ۳۵ موکب رسیده است.
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: 8 دفتر خدمات زیارتی موقت در شهرهای آیسک، سه‌قلعه، مود، درح، عشق آباد، دیهوک، آرین‌شهر و خضری دشت بیاض برای خدمات رسانی به زائران دایر شده است.
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی:
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: مرز خروجی زائرین اربعین حسینی خراسان جنوبی از مرز زمینی مهران ، چذابه و مرزهای هوایی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در قرآن آمده است از بیگانه، کافر و دشمن تبعیت نکنید، گفت: دشمن بر تسلط بر ارتفاعات اعتقادی و ارزش های دینی تمرکز کرده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر حسین نبود و این جریان از طغیان و یاغیان جلوگیری نمی کرد از اسلام چیزی باقی نمی ماند وعلت اصلی اسلام حقیقی وجود امام حسین (ع) و اصحابش است.
پاسخی به اهانت یک اصلاح طلب به زائران حسینی؛
تاسف ما برای آن تفکری است که با ملاک و معیار و نگاه پست مادی به این جنبش عظیم و بی نظیر نگاه می کند، تاسف ما برای آن نگاهی است که درک نکرده است که هنوز هیچ علمی نتوانسته این عشق پر حرارت را معنا سازد . استاد ! راه حریت باز است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: همچنان که پیش‌بینی می‌شد، آمریکا بنای خروج از برجام را ندارد و از اول هم نداشت و فقط به دنبال تدابیر شوم خود بود و اتحاد دولت و ملت در سایه تدابیر رهبری جواب داد.

صفحه‌ها

اشتراک در اربعین حسینی