نمایش 1 - 10 از 27
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از بالا رفتن نرخ ارز، در جلسات محرمانه مجلس که در حضور آقای سیف و بسیاری از مقامات دولتی برگزار شده بود، در خصوص راه‌کارها و لزوم نظارت تذکر داده شده اما به هیچ‌کدام عمل نشد و آثار عدم عمل به این تذکرها، مدتی بعد ظاهر شد.
روایت دیدار صمیمانه؛
معاون عمرانی شهرداری بیرجند گفت: شهرداری بیرجند تقاضای واگذاری برخی از زمین‌هایی که مالکیت فضای سبز هستند را داشته ولی متأسفانه این مهم توسط نهادهای مربوطه از جمله راه و شهرسازی صورت نمی‌گیرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی از امضای یک طرح در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: این طرح در بحث تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی است که یک سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی و ارزیابی اموال مسئولان تشکیل شود و به زودی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با این‌که خراسان جنوبی در به نتیجه رسیدن طرح آبخیزداری نقش اول را داشته است گفت: آن‌چه در نهایت پیگیری‌ها صورت گرفت، این است که استان خراسان جنوبی در جهت اجرای طرح آبخیزداری هیچ‌گونه محدودیتی در تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ندارد که امید است مسئولان دولتی به این وعده خود عمل کرده و مدیران استانی نیز بتوانند حداکثر برنامه‌ها را برای طرح‌های آبخیزداری اجرا کنند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در راهپیمایی روز جهانی قدس حتما باید شرکت کنیم چراکه جهاد فی سبیل الله است، ثواب زیادی دارد، پشتوانه ملت، عامل امنیت کشور و بسیار کارساز است و اگر ملت در صحنه باشند دشمن مأیوس می‌شود.
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: جنگ دشمن با ما جنگ اقتصادی است و اگر مسئولان برای صادرات و تولیدات سخت‌گیری اضافه داشته باشند به طور یقین ناخواسته در پازل دشمن حرکت می‌کنند.
تولیت آستان قدس رضوی
نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:
نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طي پيامي انتصاب آيت الله رئيسي را از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي به توليت آستان قدس رضوي را تبريك گفت.
نماینده مردم بیرجند درمجلس:
نماینده مردم بیرجند در مجلس: شورای نگهبان در تعیین صلاحیت‌ها سهمیه‌بندی نمی‌کند و این‌طور نیست که جناح‌های مختلف را بر اساس سهمیه‌ای خاص رد و یا تأیید کند.
نماینده مردم بیرجند در مجلس
نماینده مردم بیرجند درمجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه به‌دنبال این هستیم تا در بحث موسسه میزان رضایت مردم جلب شود، گفت: بانک صادرات در حال حاضر سود پول مردم را کم می‌کند که این امر سبب نارضایتی مردم شده است.
نماینده مردم بیرجند در مجلس
حجت الاسلام عبادی در جمع مردم بیرجند تأکید کرد:
نماینده مردم بیرجند در مجلس به اهمیت ایجاد دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و منطقه ویژه اقتصادی در بیرجند اشاره کرد و اظهارداشت: باید این ظرفیت های تقویت شود.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده مردم بیرجند در مجلس