نمایش 1 - 10 از 25
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: دانشجویان بسیجی که پاسداران ارزش‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند.
پوستر و اینفوگرافی روز جهانی استکبارستیزی؛
به مناسبت 13 آبان روز جهانی استکبارستیزی (تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران) اینفوگرافی و پوسترهایی برای شناخت گوشه‌ای از جنایت‌ها و چهره واقعی آمریکای جنایتکار را مشاهده می‌کنید.
سخن نگاشت/
عکس‌نوشته‌های بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله) در دیدار با دانش‌آموزان و دانشجویان را مشاهده می‌کنید.
سخن نگاشت/
عکس‌نوشته‌های بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله) در دیدار با مجمع عالی فرماندهان سپاه را مشاهده می‌کنید.
آیت‌الله رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر ضمن اعلام استکبارستیزی، اتحاد و انسجام ملی را به نمایش خواهند گذاشت.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: این روحیه استکبار که سخت مورد مذمت قرآن کریم و روایات ما است؛ صف باطل‌گرایان و باطل‌خواهان را معرفی می‌کند که از خلقت آدم تا امروز و تا آخر این عالم جبهه و صف حق و صف باطل در مقابل هم قرا داشته و دارند.
پاسخی کوبنده به رجزخوانی‌های ترامپ/3
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر مردم خراسان‌جنوبی با شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل به میدان آمدند تا فریاد استکبارستیزی خود را به گوش جهانیان برسانند.
امام جمعه سربیشه:
امام جمعه سربیشه گفت: حضور پررنگ ملت ایران در راهپیمایی بوم‌الله 13 آبان مشت آهنینی به یاوه‌گویی‌های آمریکا است.
آیت‌الله رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: جبهه بین‌المللی مقاومت شکل گرفته است.
گام به گام تا نابودی استکبار/ 9
استاد حوزه و دانشگاه گفت: مسئولان هر استان برای بیمه کردن مسیر انقلاب باید به سراغ گزینش نیروهای انقلابی بروند چراکه آنان درد مردم و روحیه مبارزه مستمر با استکبار را همچنان در سینه دارند.

صفحه‌ها

اشتراک در استکبارستیزی