نمایش 1 - 10 از 19
گزارشی از تناقض و دورویی جریان اصلاحات در مواجهه با یک ماجرای خاص؛
مروری بر رسانه‌های جریان اصلاحات نشان می‌دهد آن‌ها در دهه‌های ۸۰ و ۹۰، دو سیاست کاملاً متفاوت را نسبت به حضور بانوان در استادیوم، اتخاذ کرده‌اند.
بعد از اثبات دروغ بودن ادعاي خبرآنلاين رسانه نزديك به دولت و برخي نمايندگان و سلبريتي ها درباره محكوميت سحر خداياري به حبس ٦ماه و همچنين جازدن وي به جاي يك شخص زنده، فعالان شبكه هاي اجتماعي خواستار برخورد با عوامل اين دروغ هاي ضد امنيت ملي شدند.
گزارش/
این سایت نزدیک به دولت که مدعی شده بود "سحر خدایاری" به ٦ ماه حبس محکوم شده و به همین دلیل خودسوزی کرده پس از آنکه ثابت شد اصلا دادگاه حکمی در این‌باره صادر نکرده این بخش از خبر را حذف کرد اما بدون توضیح و عذرخواهی از مخاطبان. این درحالی است که این خبر کذب موجب التهاب آفرینی در افکار عمومی و سواستفاده گسترده علیه نظام شده است.
گزارش/
ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند که با هزینه بیش از ۷۰ میلیارد تومان پس از سال ها وعده افتتاح شد؛ اکنون سرنوشتی نامعلوم زمان را می‌گذراند و تنها هزینه می تراشد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی با بیان این که تعداد 56 طرح نیمه تمام در حوزه ورزش و جوانان استان وجود دارد گفت: در مجموع 34 میلیارد تومان جهت تکمیل این طرح‌ها اعتبار لازم است.
یک خودروی سمند که متعلق به نیروی انتظامی است، به دلیل کشیده نشدن ترمز دستی‌اش با درب وردی ورزشگاه برخورد کرد.
متفاوت‌ترین دختران هوادار ایران در سیدنی
این عکس در ورودی استادیوم محل برگزاری بازی ایران و قطر گرفته شده .
همراه با دولت یازدهم در سرزمین طلای سرخ/123
مردمی که از شهرستان ها آمده بودند تا در مراسم استقبال از رئیس جمهور در ورزشگاه آزادی بیرجند شرکت کنند درخواست های خود را به گونه ای دیگر به رئیس جمهور منتقل کردند.
همراه با دولت یازدهم در سرزمین طلای سرخ/ 30
اولین تصاویر از ورزشگاه آزادی بیرجند
نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز 13آذر

صفحه‌ها

اشتراک در ورزشگاه