نمایش 1 - 10 از 37
طی 24 ساعت گذشته؛
مدیرعامل جمیعت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: مجموع کل آسیب دیدگان 299 نفر بوده که از این تعداد 10 نفر مربوط به حوادث جاده‌ای، 4 نفر شهری و 285 نفر سیل و آبگرفتگی بوده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان این‌که تعداد حوادث نوروز امسال نسبت به مدت مشابه در دوره قبل ۳۱ درصد افزایش داشته است، گفت: در مجموع به 3 هزار و 692 حادثه دیده امدادرسانی شده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: بی‌احتیاطی راننده مینی‌بوس سرویس مدرسه و عبور از چراغ قرمز، جان دانش آموز دختر کلاس اولی را در بیرجند گرفت.
اخبار حوادث 11 آذر در خراسان جنوبی؛
ساعتی پیش دومین کشاورز فردوسی بر اثر حادثه هنگام کار کردن با دستگاه کشاورزی تیلر جان خود را از دست داد.
حوادث 24 ساعت گذشته در خراسان‌جنوبی؛
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه گفت: مأموران در بازرسی از دو کامیونت 75 گالن سوخت قاچاق به مقدار 2 هزار و 300 ليتر گازوئيل که به صورت ماهرانه‌ای در داخل جعبه‌های لبنیاتی در کف خودرو جاساز شده بود كشف كردند.
حوادث 24 ساعت گذشته در خراسان‌جنوبی؛
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از مرگ راکب و سرنشین موتورسیکلت در حادثه رانندگی در بلوار نوربخش شهرستان قاین خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به تاثیر برگزاری دوره‌های آموزشی هلال احمر در کاهش آسیب‌ها و تلفات حوادث، گفت: پیوند بین هلال احمر و آموزش و پرورش باعث کاهش تلفات در حوادث خواهد شد.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند خبر داد
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند تعداد حوادث سال گذشته را 932 مورد اعلام کرد و گفت: از 7 مهر 96 تاکنون نیز 656 مورد حادثه گزارش شده است که نسبت به سال گذشته 29 درصد کاهش پیدا کرده است.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع تصادف مرگبار بونکر حمل سیمان با عابران پیاده در خیابان دادمان خبر داد.
پسر جوانی با ضربه چاقو به سینه‌اش در بلوار نبرد جنوبی به قتل رسید.

صفحه‌ها

اشتراک در حوادث