نمایش 1 - 10 از 65
جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه:
جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه دشمن اقتصاد ما را نشانه گرفته است، گفت: ما باید با ایمان، مجاهدت و مدیریت انقلابی خود، دشمن را در جنگ اقتصادی ناکام بگذاریم و در این راه نیازمند حرکت و تلاش هستیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه جهاد زن مسلمان همان اعتقاد، اخلاق و فکر اسلامی او است، گفت: با کمال تاسف فرهنگ‌های بیگانه، غرب، فضای مجازی و ارتباط های آلوده به فرهنگ ما آسیب زده و بسیاری از این فرهنگ‌ها زخم کاری هستند.
مراسم افتتاح 160 واحد مسکونی معلولان در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور انجام شد.
سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی مطرح کرد
سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از واقفان تشکر و قدردانی کرد و گفت: خراسان جنوبی نیازمند وقف های قرآنی است و باید به سمت و سوی وقف های قرآنی پیش برویم.
سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:
سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همکاران ودانش آموزان استان در هیجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری موفق به کسب 6 عنوان کشوری شدند.
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی عصر امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
مراسم سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در روستای چنشت برگزار شد.
به همت موسسه خیریه بین المللی آبشار عاطفه ها:
یک‌هزار زوج کم توان مالی خراسان جنوبی در مراسمی که شامگاه چهارشنبه در دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار شد، آغاز زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.
همزمان با شب سوم خرداد ؛مراسم 30 شب با قرآن کریم شهر خوسف در هفتمین روز از ماه رمضان با حضور سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی در بوستان مهر این شهر برگزار شد.
در آستانه هفته کار و کارگر،مراسم تقدیر بیش از 50 کارگر نمونه واحد کارگری معدن قلعه زری شهرستان خوسف برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در مراسم