نمایش 1 - 10 از 14
فعال فرهنگی اهل فوعه و کفریا در سوریه:
فعال فرهنگی اهل فوعه و کفریا در سوریه با بیان این‌که دشمنان برای مقابله از دو سلاح رسانه و تفرقه استفاده کردند، گفت: عده ای به حمایت از آمریکا پرداختند، مردم فریب دشمن را خوردند و گروه گروه شدند.
بعد از ماجرای درج برخی اخبار و شایعات در مورد حضور زوار عراقی در ایران، و دمیدن برخی از رسانه ها در این شایعه بی اساس، دادستان تهران با ورود به این مساله اقدام به احضار برخی مدیران مسئول این رسانه ها کرد.
سخنگوی قوه قضائیه:
سخنگوی قوه قضائیه گفت: سایت و روزنامه هایی که در انتشار این اخبار نقش داشته اند اعم از روزنامه شرق و سایت تابناک همه تحت تعقیب قرار گرفته اند. هرچند این روزنامه ها اعلام کرده اند که خبر خود را از رسانه دیگری گرفته اند.
گزارش/
بیش از دو هفته از دستور رئیس قوه قضاییه به دادستان تهران برای برخورد با رسانه‌های منتشر کننده شایعه در خصوص زوار عراقی می‌گذرد، اما هیچ خبری از برخورد با این رسانه‌ها در دسترس نیست و این در حالی است که مردم و مسئولان انتظار برخورد سریع و قانونی با این منتشرکنندگان شایعات را دارند.
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
امام جمعه اهل بیرجند گفت: متاسفانه‎ افراط‌گرایی و کشتارهای بی‎رحمانه توسط عده‎ای که خود را منتسب به اسلام دارند در این دوره انجام می‎شود.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: برگزاری نشست‌های تقریب مذاهب اسلامی، اتمام حجتی است برای افرادی که دنبال ایجاد تفرقه هستند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: متشنج کردن فضای خاورمیانه، ایجاد تفرقه مذهبی و تعصب های مذهبی از اهداف اعدام شیخ نمر است.
نماینده مردم بیرجند در مجلس
حجت الاسلام عبادی در جمع مردم بیرجند تأکید کرد:
نماینده مردم بیرجند در مجلس به اهمیت ایجاد دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و منطقه ویژه اقتصادی در بیرجند اشاره کرد و اظهارداشت: باید این ظرفیت های تقویت شود.
حجت الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به هفته وحدت از سوی امام خمینی(ره) اظهارداشت: وظیفه همه ما مراقبت و حذف وحدت و همچنین هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان است.
سردار سلیمانی:
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: در هر اختلاف سیاسی اگر کسی به اصول اساسی انقلاب پایبند بود اختلافی نداریم چون اختلاف جوهری نخواهد بود و اساس انقلاب، حفظ و توجه به اصول انقلاب، توجه به رهبری و قبول اصل ولایت فقیه است.

صفحه‌ها

اشتراک در تفرقه