نمایش 1 - 10 از 21
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی خبر داد
آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی استان توسط جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برگزار می شود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس خبر داد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس گفت: در سال گذشته 133 واحد متخلف در شهرستان فردوس شناسایی و برای آن و تشکیل پرونده شده است.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی:
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی گفت: ابن حسام خوسفی این پتانسیل را دارد که خراسان‌جنوبی را با نامش بشناسند و این موضوع نیاز به همکاری و تلاش همه مسئولان دارد.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی:
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: همواره برندهای اقتصادی نمی توانند اعتبارآفرینی کنند و ما افرادی چون ابن حسام خوسفی داریم که نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح ملی و بین المللی نیز می‌تواند به یک برند فرهنگی تبدیل شود امسال دومین جشنواره شعر ابن حسام به صورت منطقه ای در اسفند ماه برگزار خواهد شد.
مشاور رتبه های برتر کنکور:
مشاور رتبه های برتر کنکور گفت: داوطلبان آزمون سراسری سعی کنند شب و روز کنکور آرامش خاطر داشته و پس از آن برای خود خاطرات خوبی بسازند.
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی خبر داد
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی ضمن اشاره به طرح الگوی ملی توسعه مشاغل خانگی در خراسان جنوبی،گفت:این طرح در قالب ۴۳رسته شغلی مزیت دار در ۱۱ شهرستان استان اجرایی می شود.
به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی صورت گرفت؛
هفتمین دوره از مسابقات ملی مناظره در مرحله استاني با رییس دانشگاه بیرجند و رییس جهاد دانشگاهی در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
محمود صادقی نماینده مجلس شورای اسلامی دیروز در توییتر، نسبت به استفاده از کالای خارجی در آستان قدس رضوی انتقاد کرد.
رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی:
رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: برای به پایان رسیدن پروژه دهکده گیاهان دارویی جهادددانشگاهی خراسان جنوبی به 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
مبارز، مبلغ و فعال فرهنگی پاکستان:
مبارز،مبلغ و فعال فرهنگی پاکستان با بیان این که بزرگان زیادی به پیشگویی وقایع انقلاب اسلامی پرداخته اند، گفت: یکی از این بزرگان،علامه اقبال لاهوری بود که پاکستانی است.

صفحه‌ها

اشتراک در صادقی