نمایش 1 - 10 از 95
سخن نگاشت/
عکس نوشته های دیدار حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) در دیدار با مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌ که بمناسبت میلاد پیامبراعظم(ص) انجام گرفته را مشاهده می کنید.
خواننده حماسی، ارزشی و انقلابی خراسان‌جنوبی:
خواننده حماسی، ارزشی و انقلابی خراسان‌جنوبی گفت: به نفع دولت‌ها نیست که بخواهند به دولت آمریکا اعتماد کنند و وارد مذاکره شوند چراکه اعتماد به آمریکا سرنگونی یک مملکت را به همراه دارد و به بسیاری از مسئولان توصیه می‌کنیم به آمریکا اعتماد نکنند.
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه گفت: ماهیت انقلاب اسلامی در تقابل با ماهیت نظام لیبرالی غربی است و اگر بخواهیم توفیقاتی در کشور داشته باشیم باید به داشته‌های داخلی و تفکرات انقلابی خود اتکا کنیم که بتوانیم پیشرفت کنیم اما اگر از راهبرد انقلاب اسلامی که با بکارگیری آن‌ها انقلاب کردیم فاصله بگیریم دچار انحراف خواهیم شد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری مکرر سفارش کردند که جوانان را دریابید؛ اگر امور به جوانان واگذار شود و نقش بسیج پر رنگ شود شاهد حل مشکلات اقتصادی خواهیم بود.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان با بیان این‌که مذاکرات برجام نشان داد که عقب‌نشینی در برابر دشمن جواب نمی‌دهد گفت: آن‌چه امروز در برابر دشمن جواب می‌دهد تئوری مقاومت است که در این چند ماهه به خوبی نتیجه مقاومت فعال را حتی در صحنه سیاسی نیز مشاهده کردیم که دشمن را به انفعال کشانده است.
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این‌که آمریکایی‌ها در چهل سال گذشته در هر جنگی که در غرب‌آسیا و در جهان اسلام کلید زده و بدون‌استثنا شکست خورده‌اند، به واسطه تجربه‌های دفاع مقدس و صدور فرهنگ ایستادگی، مقاومت و فرهنگ بسیجی توده‌های میلیونی به واسطه انقلاب اسلامی به دیگر کشورهای اسلامی است.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: اکنون آمریکا هدفش این است که ایران را مجدد پای میز مذاکره بنشاند و در دقیقه آخر زیر همه چیز بزند و ملت ایران را تحقیر کند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: با تمام قدرت اعلام می‌کنیم تنها گزینه ما در مقابل مستکبران مقاومت فعال است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از دولت‌مردانی که سینه‌چاک مذاکره با آمریکا بودند و رفع مشکلات را تنها در مذاکرات می‌دانستند به این نتیجه رسیدند که واقعا ارتباط با آمریکا و دل‌بستن به خارج از کشور و برخی از کشورهای اروپایی مشی و سیاستی غلط است.
فرمانده کل سپاه:
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بین برداشتن تحریم و خنثی کردن اثر آن فاصله زیادی وجود دارد، گفت: برداشتن تحریم یعنی دلبسته به دشمن شدن که تاثیری ندارد چون اروپا نمی‌تواند و آمریکا اراده‌ای برای برداشتن تحریم ندارد، بنابراین باید سیاست حذف تاثیر تحریم‌ها را دنبال کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در مقاومت