نمایش 1 - 10 از 32
در گفت‌وگوی خاورستان با امیرحسنخانی مطرح شد
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اگر کشور به سامانه الکترونیک مجهز شود بسیاری از مسائل حل خواهد شد، گفت: متأسفانه در حال حاضر عده‌ای فرار مالیاتی دارند و از طرفی مالیات بر عده دیگری اجحاف می‌کند که اگر سامانه شکل بگیرد قطعا عدالت مالیاتی در کشور حکم‌فرما خواهد شد.
عکس نوشت/
عکس نوشته هایی از سخنان رئیس قوه قضائیه
سخن نگاشت/
در عکس‌نوشته‌های زیر سخنان آیت الله رئیسی، رئیس قوه قضائیه در سفر به خراسان جنوبی را مشاهده می‌کنید.
سرلشکر جعفری در مراسم افتتاح 5400 پروژه عمرانی سپاه:
فرمانده کل سپاه گفت: رويكرد مردمداري و استفاده از مردم در برقراري امنيت و رفع محروميت در دستور كار نيروي زميني سپاه قرار دارد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در این شرایط سخت باید با مدیریت عادلانه و بدون روزمرگی، طرح و برنامه برای آینده و رفع مشکلات داشته باشیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: رانت، پارتی بازی، بی عدالتی، حقوق های نجومی و بیکاری و تعطیلی هیچ ربطی به قانون اساسی ما و اسلام ندارد چرا که قانون اساسی بر اساس عدل است.
امام جمعه اهل سنت بیرجند:
امام جمعه اهل بیرجند گفت: متاسفانه‎ افراط‌گرایی و کشتارهای بی‎رحمانه توسط عده‎ای که خود را منتسب به اسلام دارند در این دوره انجام می‎شود.
وجه‌الله خدمتگزار
استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
استاندار خراسان جنوبی گفت: در تقسیم اعتبارات در بین شهرستان‌های استان، تا جایی که قانون اجازه داده، عدالت رعایت و به خواسته‌های مسلم مردم از طریق منابع محدودی که در اختیار داریم رسیدگی شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه حل مشکلات فراهم‌سازی زیرساخت‌هاست که باید قبل از افزایش تراکم جمعیت مدنظر قرار گیرد.
گفت و گوی صمیمی خاورستان با معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری خراسان جنوبی
مهندس رضایی گفت: در بحث اعتبارات بودجه ای سعی کرده ام که عدالت را 100 درصد اجرا کنم تا پول بیت المال به آنجایی که تعریف شده است سوق پیدا کند.

صفحه‌ها

اشتراک در عدالت