نمایش 1 - 10 از 67
گزارش/
صبح امروز استانداری خراسان جنوبی از خبرنگاران تجلیل کرد اما سهم رسانه‌های منتقد، صفر بود.
گزارش/
با توجه به ساخت المان ایوان روستایی در مهرشهر برخی از اهالی منطقه معتقدند بهتر بود به جای المان، زیباسازی میدان انجام شود.
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که جا دارد به گذشته 40 ساله خود برگردیم و کارنامه خود و مسئولان را عالمانه و منصفانه ورق بزنیم، گفت: باید نقاط ضعف و قوت خود را در این 40 سال پیدا کرده و منشا قوت و ضعف آن را بررسی کنیم.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در حالی که دشمن تمامی توان خود را روی فشار اقتصادی بر مردم متمرکز کرده است و با صراحت اعلام می‌کند که هدف نهایی از اعمال تحریم‌ها به زانو درآوردن ملت است، اظهارات آقای صالحی بی‌آنکه بخواهند یا احتمالا متوجه باشند! آب ریختن به آسیاب دشمن و تشویق حریف به افزایش فشارهاست! و این گناهی نابخشودنی است که ان‌شاءالله ناشی از غفلت باشد!
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،گفت: یکی از مسائلی که بایستی به آن توجه ویژه شود آن است که دانشگاه‌ها تنها در تهران نیستند و نباید تمرکز بودجه‌ها فقط در مرکز کشور باشد.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد پست‌بانک به علت عدم پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و بانک کشاورزی به علت کم‌کاری در پرداخت اعتبارات سرمازدگی انتقاد کرد.
آیت‌الله مکارم شیرازی مطرح کرد
یکی از مراجع تقلید گفت: اگر دولت در برابر بدحجابی بی‌توجه نباشد، مشکل در این زمینه حل خواهد شد، باید دولت در این زمینه پیش قدم باشد، اما شاهد بی‌تفاوتی نسبت به این مسأله هستیم.
« حرفهایی که در دل دانشجویان مانده بود» در محضر رهبر انقلاب:
نمایندگان تشکل‌های دانشجویی عصر امروز در محضر رهبر انقلاب به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و از عملکرد دولت، مسئولان آموزش عالی، وزیر مسکن، رسانه‌ملی و شورای عالی انقلاب فرهنگی هم انتقاد کردند.
نامه سرگشاده امام جمعه خوسف؛
دهکده گردشگری بدون رقص هم می توانست همین رونق یا حتی رونق بیشتر از این را هم داشته باشد اما اصرار بر کار حرام و فعل لهوی خیلی عجیب و غیر قابل قبول است. این ناهنجاری خلاف شرع مورد مخالفت روحانیت شهر قرار گرفت و مکرر تذکر داده شد؛ از جلسه شورای فرهنگ عمومی گرفته تا تذکرات شفاهی و کتبی، اما هیچ اعتنایی نشد.
امام جمعه خوسف:
امام جمعه خوسف با اشاره به فرمایشات مقام عظمای ولایت در نامگذاری سال ۹۷ به نام حمایت از کالای ایرانی در توصیه به نماز گزاران گفت : خرید و حمایت از کالای داخلی را برای خود فرض بدانید.

صفحه‌ها

اشتراک در انتقاد