نمایش 1 - 10 از 69
اسماعیلی: هیچ مفسدی در امان نخواهد بود
چندی پیش رئیس‌جمهور سخنانی را درباره رویکرد جدید قوه قضائیه در برخورد با فساد اعلام کرد که برخی از افراد این انتقادات را درحال حاضر مناسب ندانسته و معتقدند که روحانی با اهدافی خاص اظهارات خود را بیان کرده است.
در گفت‌وگوی خاورستان با امیرحسنخانی مطرح شد
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اگر کشور به سامانه الکترونیک مجهز شود بسیاری از مسائل حل خواهد شد، گفت: متأسفانه در حال حاضر عده‌ای فرار مالیاتی دارند و از طرفی مالیات بر عده دیگری اجحاف می‌کند که اگر سامانه شکل بگیرد قطعا عدالت مالیاتی در کشور حکم‌فرما خواهد شد.
گزارش/
صبح امروز استانداری خراسان جنوبی از خبرنگاران تجلیل کرد اما سهم رسانه‌های منتقد، صفر بود.
گزارش/
با توجه به ساخت المان ایوان روستایی در مهرشهر برخی از اهالی منطقه معتقدند بهتر بود به جای المان، زیباسازی میدان انجام شود.
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که جا دارد به گذشته 40 ساله خود برگردیم و کارنامه خود و مسئولان را عالمانه و منصفانه ورق بزنیم، گفت: باید نقاط ضعف و قوت خود را در این 40 سال پیدا کرده و منشا قوت و ضعف آن را بررسی کنیم.
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در حالی که دشمن تمامی توان خود را روی فشار اقتصادی بر مردم متمرکز کرده است و با صراحت اعلام می‌کند که هدف نهایی از اعمال تحریم‌ها به زانو درآوردن ملت است، اظهارات آقای صالحی بی‌آنکه بخواهند یا احتمالا متوجه باشند! آب ریختن به آسیاب دشمن و تشویق حریف به افزایش فشارهاست! و این گناهی نابخشودنی است که ان‌شاءالله ناشی از غفلت باشد!
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،گفت: یکی از مسائلی که بایستی به آن توجه ویژه شود آن است که دانشگاه‌ها تنها در تهران نیستند و نباید تمرکز بودجه‌ها فقط در مرکز کشور باشد.
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد پست‌بانک به علت عدم پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و بانک کشاورزی به علت کم‌کاری در پرداخت اعتبارات سرمازدگی انتقاد کرد.
آیت‌الله مکارم شیرازی مطرح کرد
یکی از مراجع تقلید گفت: اگر دولت در برابر بدحجابی بی‌توجه نباشد، مشکل در این زمینه حل خواهد شد، باید دولت در این زمینه پیش قدم باشد، اما شاهد بی‌تفاوتی نسبت به این مسأله هستیم.
« حرفهایی که در دل دانشجویان مانده بود» در محضر رهبر انقلاب:
نمایندگان تشکل‌های دانشجویی عصر امروز در محضر رهبر انقلاب به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و از عملکرد دولت، مسئولان آموزش عالی، وزیر مسکن، رسانه‌ملی و شورای عالی انقلاب فرهنگی هم انتقاد کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در انتقاد