نمایش 1 - 10 از 287
سخنگوی دولت امروز پیش‌شرط مذاکره روحانی با آمریکا را ۲ شرط "لغو همه تحریم‌ها" و "حل مشکلات مردم" اعلام کرد؛ این همان آدرس غلط تکراری است که حسن روحانی ۶ سال پیش به مردم داد و تجربه شکست‌خورده‌اش امروز پیشِ‌روی همه است.
نشست روز گذشته سران قوا با حاشیه‌هایی درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی برگزار شد.
یادداشت/
پیشنهاد گشایش خط اعتباری ۱۵ میلیارد دلاری از سوی اروپا ارائه شده است و با کمال تعجب و البته تاسف، وزارت خارجه کشورمان خواسته اعلام شده اروپا را به عنوان پیشنهاد ایران به اروپا مطرح می‌کند! تیم محترم مذاکره‌کننده کشورمان باید توجه کافی داشته باشند که آنچه اروپا در پی آن است یک کلاهبرداری جدید است.
انتقاد نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس از بدحجابی در جلسه‌ای با حضور رئیس جمهور؛
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: در دوران آخر الزمان افرادی تظاهر به دین می کنند و به دنبال این هستند تا از روحانیت اصیل اشکال بگیرند تا حقیقت دین برای مردم تبیین نشود.
سخن نگاشت/
عکس‌نوشته‌های بیانات امام خامنه‌ای در دیدار با رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت را مشاهده می‌نید.
گزارش/
در توئیتر فارسی هشتگ #اگر_به_تلفن_اوباما_جواب_نمیدادی به ترند برتر تبدیل شده و در اینستاگرام نیز این هشتگ و جملات کنایه آمیز مطرح شده بین کاربران دست به دست می شود.
اظهارات امروز صبح حسن روحانی مبنی بر این‌که "اگر به تلفن اوباما جواب نمی‌دادم برجام شکل نمی‌گرفت" با واکنش جالب کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.
بیش از 2000 نفر از استادان دانشگاه‌ خطاب به رئیس‌جمهور و وزیر امور خارجه نوشتند: پس از صبوری 6 سالۀ ملت اینک نوبت دولت و دیپلمات­‌هاست پیامدهای اشتباهِ اعتماد به آمریکا و اروپا را برای ایرانیان روایت‌ کنید!
گزارشی از واقعیت یک ماجرا؛
«تقریباً هیچ» واژه ای است که دیگر برای همه ملت و حتی برخی کشورهای دنیا روشن و آشکار شده است؛ مذاکره و توافقات دولت با آمریکا و اروپا نه تنها چرخ های اقتصاد را نچرخاند بلکه کارخانه های نیمه تعطیل و نیمه جان کشور را به تعطیلی کشاند.
گزارش/
ظریف فردی بود که در عالی ترین سطح مذاکرات دیپلماتیک با آمریکایی‌ها همراه شد و کار به قدم زدن با وزیر خارجه آمریکا کشید اما حاصل همه این رفت و آمدها و معاشرت های دیپلماتیک تحریم خود وی بود.

صفحه‌ها

اشتراک در حسن روحانی