نمایش 1 - 10 از 255
دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی از اقدامات برنامه اقدام تکمیل کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان آقای روحانی نشان می‌دهد که خودشان می‌فهمند به ماجرای سیل دیر ورود کردند و اولین انتقاد به رئیس جمهور مطرح است.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند افراد دیگری در هفته اول در استان‌های شمال کشور حضور داشتند اما مردم انتظار داشتند شخص اول دولت نیز حضور داشته باشد. البته اقای روحانی رفت اما دیرهنگام بود.
مصطفی هاشمی طبا، نامزد انتخابات پیشین ریاست جمهوری، به غیبت روحانی و مدیران دولت در بحران سیل واکنش نشان داده و توئیت کنایه آمیزی منتشر کرد.
گزارشی از عملکرد وزارت نفت دولت در سالی که گذشت
سالی که گذشت سال پر افت و خیز برای وزارت نفت بود این وزارتخانه با چالش جدی تحریم های جدید نفتی توسط امریکا روبرو شد.
رئیس جمهور:
حسن روحانی که ده روز پس از وقوع سیل به مناطق آسیب دیده سفر کرده گفت: مشکل اصلی این است که رودخانه‌ای که اینجا باید همه آب را به سمت دریا بکشد، متأسفانه لایروبی نشده و دارای رسوب زیادی است.
حجت‌الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که همانگونه که حقوق های نجومی را توجیه کرده افزایش حقوق های کم درآمدها را توجیه کرده و همانگونه که حقوق های نجومی را پرداخت کرده اند افزایش حقوق های کم درآمدها را پرداخت کنند.
حجت‌الاسلام عبادی در توئیتر نوشت
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در توئیتر نوشت: مطالبات و قول‌های سفر رئیس‌جمهور به خراسان جنوبی بر زمین مانده است.
آقایان مرتباً بحث رفراندوم را در تصویب لوایح استعماری FATF پیش می‌کشند و این بدان معناست که در حوزه منطق و استدلال، نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند و حالا می‌خواهند هر طور شده بازی را به حاشیه ببرند.
یک روزنامه حامی دولت نوشت رکورد تورم پس از ۵ سال شکسته شد.

صفحه‌ها

اشتراک در حسن روحانی