نمایش 1 - 10 از 271
عضو کمیسیون برنامه و بودجه:
خدابخشی به طرح اصلاح ساختار بودجه اشاره کرد و گفت: هنوز لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور به مجلس ارائه نشده است و مجلس این موضوع را از دولت مطالبه می کند.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: وقتی در قضایای مختلف از جمله کرسنت، عدم صلاحیت زنگنه و اطرافیانش ثابت شده است، نباید مدیریتش در وزارت‌ نفت ادامه یابد.
در دو تذکر حجت‌الاسلام عبادی به رئیس‌جمهور آمده است
نماینده مجلس شورای اسلامی در دو تذکر جداگانه به رئیس‌جمهور، خواستار توضیح در خصوص اختصاص ارز نیمایی به برخی افراد و بررسی علت عدم ارائه لایحه اهداف و وظایف و اختیارات دو وزارتخانه شد.
توئیت؛
سردبیر خبرگزاری مهر در خصوص دلیل اصلی استعفای وزیر آموزش و پرورش در توئیتر نوشت: خوبه جناب روحانی اینقدر وزار را پشت در اتاقش نگه نداره؛ ده دقیقه وقت ملاقات که این حرف‌ها را ندارد.
همواره در دیدارهای مختلف رهبر معظم انقلاب به موضوع مذاکرات هسته‌ای پرداخته‌اند. در دیدار اخیر بار دیگر این پرسش مطرح شد که نقش رهبر معظم انقلاب در ماجرای برجام چه بود؟
نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قائن و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حسن روحانی بیشترین اختیارات را در بین روسای جمهور پس از انقلاب داشته است.
در گفتگوهای مختلف مطرح شد؛
چگونه است که طراح سبد کالا یا همان "سبد حقارت" که بازتاب‌های منفی بین‌المللی برای کشورمان رقم زد، می‌تواند گزینه مناسبی برای یک پست و مقام جدید اقتصادی دیگر در بدنه دولت باشد!
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با دلایل ناکافی و خیالی فکر می‌کند با تفکیک وزارت‌خانه صنعت، معدن و تجارت، کارهای توزیع و تولید بهتر خواهد شد اما باید بداند که هیچ تغییری نمی‌کند و دلیل این است که نیروهای انسانی کارآمد هستند که می‌توانند فعالیت‌ها را به خوبی انجام دهند نه این‌که ایجاد ساختارهای متنوع و متعدد.
گزارشی از برنامه جدید استراتژیست های پرده نشین دولت برای اقتصاد کشور؛
چه جریان و یا اشخاصی دولت را برای انتصاب "سینکی" به عنوان معاون بازرگانی ریاست جمهوری با اختیارت کامل تحت فشار قرار دادند؟ "یونس حسن سینکی" از اعضای مجمع روحانیون مبارز کیست و از کجا ماموریت دارد؟!
عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی:
عضو حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری بر تشکیل جلسات شورا با یکی از نواب رییس (یکی از رؤسای دو قوه دیگر) تأکید کرده‌اند؛ اما متأسفانه این اجرا نشده است.

صفحه‌ها

اشتراک در حسن روحانی