نمایش 1 - 10 از 180
امام جمعه قاین:
امام جمعه قاین گفت: برخی از سمن ها درایران از عوامل استکبار جهانی هستند و استکبار جهانی می خواهد منویات خود را از طریق سمن ها به جامعه القا کند.
کارشناس سیاسی مطرح کرد
کارشناس سیاسی گفت: پیام سیدالشهدا علیه‌السلام این است دولتمردان جمهوری اسلامی و ملت برای فرهنگ جهاد و شهادت در کشور ارزش قائل شوند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: از دولت می‌خواهیم کاهش تعهدات برجامی را با قدرت ادامه دهد و این دیپلماسی که عزت، مصلحت و حکمت را رعایت نکند دیپلماسی نیست.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه اساس خوشبختی و بدبختی جامعه فرهنگ است، گفت:تمام اختلافات از اختلافات فرهنگی ناشی میشود و انسان را به موجودی شرور تبدیل میکند.
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از زوج‌های جوان:
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان این‌که افزایش فرزند باید به صورت یک فرهنگ دربیاید، تاکید کردند: مسئولین میانی در زمینه افزایش جمعیت درست عمل نمی‌کنند.
گزارش؛
با نگاهی اجمالی به بازار فروش پوشاک به روشنی پی می‌بریم که بازار در حوزه عرضه با ضعف‌های جدی مواجه است. شاید تلخ و تأسف‌آور به نظر برسد اما واقعیت این است که هجمه فرهنگی دشمن در برخی از پوشاک‌فروشی‌ها به عینه مشاهده می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتباطات امروزه در زمینه فرهنگ و تهاجم فرهنگی به صورت بمبی برای جامعه درآمده است. در حالیکه ماهیت هر جامعه فرهنگ آن است اگر فرهنگ آسیب ببیند مشکل ایجاد خواهد شد و اگر فرهنگی از بین برود نمی‌توان آن فرهنگ را ساخت.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مؤمن هیچ وقت نمی‌تواند دشمن خدا را دوست داشته باشد اگر کسی ادعای مؤمن بودن کند و با دشمن خدا دوست باشد باید در ایمانش شک کرد.
در راستای برگزاری کنکره 2 هزار شهید خراسان جنوبی
در راستای برگزاری کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی، یادواره شهدای شهرستان قاین شهریور سال جاری برگزار می‌شود.
آیت‌الله رئیسی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: دشمنان سعی دارند با گسترش فرهنگ انزلام به ما القا کنند که باید آقایی نظام سلطه را بپذیرید اما قطعا این‌گونه نخواهد شد و همه مشکلات ما به دست ملت و جوانان حل خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در فرهنگ