نمایش 1 - 10 از 101
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: پنجاهمین جلسه ملاقات مردمی خارج از وقت تعیین شده برگزار شد.
شهردار بیرجند به مناسبت روز خبرنگار با خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی خاورستان دیدار و گفتگو کرد.
گزارش خبری؛
عدم‌زیرساخت کافی و ترافیک بالا از عوامل انتقال چهارشنبه‌بازار به محل جدید است. براساس تقاصای مردم، شورای اسلامی شهر بیرجند طرح تشکیل دو روزبازار در هفته را تصویب کرد اما این طرح توسط فرماندری رد شد.
شهردار بیرجند مطرح کرد
شهردار بیرجند گفت: در تمام مراکز استان‌ها سازمان مدیریت پسماند دارند اما در بیرجند این سازمان وجود ندارد و علی‌رغم اینکه سال گذشته این موضوع تصویب شده و به سازمان دهیاری ها و شهرداری‌ها ارجاع داده شد اما به دلیل عدم تصویب طرح جامع مدیریت پسماند، برگشت داده شد.
اولین جلسه شورای ترافیک شهر بیرجند توسط حوزه معاونت امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند برگزار شد.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند گفت: سعی داریم با کار کارشناسی در جهت زیبا سازی پارک جنگلی، از این نعمت خدادادی شهر استفاده مطلوب کرده و آن را به تفریحگاهی مناسب برای شهروندان تبدیل کنیم.
شهردار بیرجند
شهردار بیرجند گفت: مراکز آموزش عالی دولتی امتیاز بزرگی برای مردم منطقه است و لازمه توسعه روزافزون آنها حمایت همه جانبه مسئولین است.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: با توجه به پیشینه تاریخی، فرهنگی و مذهبی شهر بیرجند، این شهر استحقاق تبدیل شدن به پایتخت کتاب ایران را دارد و این اقدام می تواند کمک بسزایی در ارتقای شاخص مطالعه در استان داشته باشد.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند گفت: برنامه های متنوعی جهت احیای حیات شبانه شهر برای روزه‌داران توسط شهرداری بیرجند اجرا شده است.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند گفت: پروژه پارک ویژه معلولان موسسه خیریه حضرت علی اکبر (ع) تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

صفحه‌ها

اشتراک در شهردار بیرجند