نمایش 1 - 10 از 49
در راستای زیباسازی بلوار ها و ورودی های شهر انجام شد
با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا از بلوارها، عملیات کاشت بلوار شهدای عبادی با استفاده از بیش از 4 هزار بوته گل دائمی انجام شد.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: عملیات اجرایی تعریض خیابان شهید قرنی کلید خورده است.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند با بیان این که آبیاری 50 درصد فضای سبز شهری از طریق آب شرب شهری انجام می شود،گفت:جداسازی آب فضای سبز شهری از آب شرب شهری،از مهمترین برنامه های شهرداری بیرجند است.
امروز صورت گرفت؛
اولین جشنواره آب و جارو در محله فرزان بیرجند برگزار شد و تلاش میشود این سنت قدیمی به ثبت ملی برسد.
شهردار بیرجند گلایه کرد:
شهردار بیرجند گفت:با این که ساماندهی میادین ورودی شهر در حیطه وظیفه شهرداری نیست ولی در راستای توجه به این مهم، در سال 97 مبلغ 2 میلیارد تومان برای ساماندهی میادین ورودی بیرجند، اختصاص داده شده است.
پیش از ظهر امروز اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند، کارکنان شهرداری و شهردار بیرجند با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار و گفت‌وگو کردند.
شهردار بیرجند مطرح کرد
شهردار بیرجند گفت: در این مدت که شهردار بیرجند هستم، 13 میلیارد تومان از معوقات مردم، پیمانکاران و همکاران را پرداخت کردیم و علاوه بر آن تلاش شد حقوق و مزایای پرسنل و کارکنان را پرداخت کنیم و برنامه ریزی‌های خوبی در این زمینه انجام شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که تا جایی که کالای مشابه ایرانی هست نباید از کالای خارجی استفاده کنیم، افزود: وقتی نیت‌ها پاک باشد و مقدمات فراهم باشد، عاقبت کار به خیر خواهد شد.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند با اشاره به اینکه بودجه سال 1396 به میزان 69 میلیارد تومان بوده است گفت: لایحه بودجه سال 97 ، 80 میلیارد تومان پیش بینی و به شورای شهر تقدیم شده است.
شهردار بیرجند در جمع مردم شمال شهر:
شهردار بیرجند گفت: تعریض بلوار شعبانیه نیازمند ایجاد طرح تفصیلی است و این کار، کنتور برقی نیست که ما آن را برداشته و جابجا کنیم؛باید بررسی شود که آیا در این محدوده،امکان تعریض وجود دارد یا خیر؟

صفحه‌ها

اشتراک در شهردار بیرجند