نمایش 1 - 10 از 41
یادداشت/ در پاسخ به آقای ناطق‌نوری
وقاحت آن‌جاست که بعد این همه تذکرات و هشدارها و شروط رهبر معظم انقلاب و از آن طرف بی‌اعتنایی دولت‌مردان به بیانات رهبر عزیز و تصویب نمایندگان مجلس و اعضای شورای عالی امنیت ملی، ما برجام را طرحی مورد موافقت رهبری اعلام کرده و دولتی که این توافقنامه را به ملت تحمیل کرد؛ از پرداخت هرگونه هزینه به دور و معاف بدانیم...!!!
تروئیکای اروپایی در عمل نشان داده‌‌ اتحاد درون آتلانتیکی با ایالات متحده آمریکا را نسبت به هر گزینه و مولفه دیگری (از جمله تامین حقوق برجامی ایران!) ترجیح می‌دهد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان این‌که اعتماد متقابل بین جراید و مدیران باید ایجاد شود، گفت: در عرصه خبر و وسایل ارتباط جمعی نباید اعتماد جامعه را خدشه دار کنیم.
مشروح/ رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان فرمودند: شما جوانان می‌توانید بر ترفند دشمن فائق بیایید و این کشور را به آن نقطه‌ مطلوب آرمان‌های اسلامی و انقلابی برسانید.
تشکیل شورایی بدون حاشیه؛
درصد هماهنگ شدن و کاهش اختلافات افراد در شورا که از طریق ائتلاف، پیروز انتخابات شده اند بسیار بالاتر است و حضور افراد تشکیل دهنده ائتلاف در شورای شهر سازنده خواهد بود نه ویرانگر.
فرمانده سپاه بیرجند:
فرمانده سپاه بیرجند گفت: چون برخی افراد نمی‌خواهند توانمندی‌های داخل کشور را ببینند، متأسفانه به استفاده از دلار توجه دارند درحالی که اگر از امکانات و استعدادهای درون نظام استفاده کنیم به آمریکا نیازی نداریم.
شعار مرگ بر آمریکا بلندتر از همیشه/ 9
کارشناس عالی مسائل استراتژیک گفت: اشغال لانه جاسوسی به نجات انقلاب اسلامی کمک و راه را برای بازگشت به دوران گذشته، مسدود کرد و جلوی خسارت‌های بی‌شماری که می‌توانست ادامه بازبودن سفارت برای کشورمان به بار آورد گرفته شد.
عکس/ صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه 20 مهر
صفحه نخست روزنامه‌های چهارم مهرماه
یادداشت اختصاصی خاورستان/
سوال ما از استاندار این است : شما فقط برای حضور در جشن ها و آوردن سیاهی لشکر به جوانان استان معتقد هستید ولی وقتی بحث مدیریت و انتصابات پیش می آید این اعتماد جای خود را به بی اعتمادی داده و سکان مسئولین ادارات و نهادهای این استان را به جوانان و مدیران سایر استانها می سپارید ؟

صفحه‌ها

اشتراک در اعتماد