نمایش 1 - 10 از 240
امروز صورت گرفت
صبح امروز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی نمایشگاه مهارت، اشتغال و تولید ملی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند افتتاح شد.
امروز صورت گرفت
صبح امروز ساختمان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افتتاح شد.
معاون فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی خبر
معاون فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: پروژه‌های عمرانی شامل احیای قنوات، احداث استخر ذخیره آب و بندهای خاکی در حوزه آبخیزداری با اعتباری بیش از 2 میلیارد تومان همزمان با ایام دهه کرامت در استان افتتاح می‌شود.
رئیس شواری اسلامی روستای حاجی آباد بیرجند:
رئیس شواری اسلامی روستای حاجی آباد بیرجند گفت: سالن ورزشی امام صادق (ع) روستای حاجی‌آباد بیرجند با هزینه ۱.۵ میلیارد تومانی خیرین و مردم روستا به بهره‌برداری رسید.
رئیس سازمان شیلات ایران مطرح کرد
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: خراسان‌جنوبی به عنوان یکی از چهار استان پایلوت و تجاری پرورش ماهی تیلاپیا درکشور تعریف شده و سازمان محیط زیست نیز با این مزیت نسبی در این چهار استان موافقت کرده بنابراین ظرفیت بالقوه‌ای برای این فعالیت منحصر به فرد در استان فراهم است.
حواشی سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان‌جنوبی؛
سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان جنوبی در حالی انجام شد که بازهم وعده کلنگ‌زنی راه‌آهن محقق نشد و بار دیگر، این وعده به آینده موکول شد.
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح ملی برای مسکن شهری یکی از طرح‌های مهم و با اولویت دولت است که وزارت راه و شهرسازی دنبال می کند.
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از جاده بیرجند- قاین
وزیر راه و شهرسازی گفت: جاده بیرجند قاین از جاده‌های پرترافیک و حیاتی است که باید از انواع اعتبارات برای سریع‌تر افتتاح شدن به این پروژه تزریق شود.
در جریان سفر وزیر راه و شهرسازی به خراسان‌جنوبی صورت می‌گیرد
محمد اسلامی وزیر اه و شهرسازی امروز در خراسان جنوبی 20 پروژه به مبلغ 670 میلیارد تومان را افتتاح و کلنگ زنی خواهد کرد.
پروژه زیباسازی میدان توحید با حضور مسئولان افتتاح شد.

صفحه‌ها

اشتراک در افتتاح