نمایش 1 - 10 از 262
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: از محل موقوفه آبلوله بیرجند 9 سقاخانه در شهرستان بیرجند احداث شده که از این تعداد 6 سقاخانه امروز افتتاح می‌شود.
حواشی سفر معاون اول رئیس جمهور به خراسان جنوبی؛
تعدادی از عشایر زیرکوه پارچه‌نوشته‌ای داشتند که روی آن نوشته شده بود: شهرستان زیرکوه دشتی که غبارش بهره ایران و آب آن نصیب افغانستان شده است.
امروز؛
مدرسه 6 کلاسه استثنائی شهدای بانک ملی بیرجند واقع در خیابان ولی‌عصر(عج) مهرشهر با زیربنای 554 متر مربع و اعتبار یک میلیارد و 346 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.
باحضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛
فروشگاه و نمایشگاه دائمی عرضه تولیدات روستایی خراسان جنوبی با نام "بِستو"باحضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بیرجند افتتاح شد.
مراسم افتتاح سراسری ۶۲۵۰ پروژه زودبازده عام‌المنفعه یادبود 92 هزار بسیجی شهید از طرح بزرگ خدمت‌رسانی همزمان ۴۰ هزار پروژه ظهر امروز در روستای نیستان برگزار شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اجرای 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی که از دهه فجر سال‌گذشته شروع شد، آغازی برای فتح قله رفع‌محرومیت و رسیدن به توسعه قابل قبول و شایسته مردم در همه مناطق کشور است.
صبح امروز انجام می‌شود؛
بیش از 6 هزار پروژه زودبازده در سراسر کشور صبح امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح می‌شود.
امروز؛
اولین مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه ای کشور با عنوان رسانه یاران در خراسان جنوبی با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد کشور افتتاح شد.
امروز؛
واحد دیالیز صفاقی برای نخستین بار در امروز در خراسان جنوبی و در مرکز جامع بیماری‌های خاص افتتاح شد.
عصر امروز؛
عصر امروز نمایشگاه گام‌های استوار با حضور محمد باقر قالیباف در متطفه عمومی بیدخت افتتاح شد.

صفحه‌ها

اشتراک در افتتاح