نمایش 1 - 10 از 140
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان خبر داد
عرب از شرکت پنج غرفه از این شهرستان در چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان جنوبی خبر داد.
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی به سرایان سفر کرد.
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان خبر داد
مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سرایان گفت: پس از تصویب و پذیرش ثبت اثر طبیعی بسیار زیبای دره دوتگی شهرستان سرایان در خراسان جنوبی، این اثر طبیعی با شماره 518 در فهرست میراث طبیعی– ملی کشور ثبت شد.
خبرهای کانال پلیس9 مهرماه؛
در شهرستان‌های سرایان و سربیشه به طور جداگانه‌ای به ترتیب 37 و 88 کیلوگرم تریاک کشف شد.
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی خبر داد
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: اقدامات اجرائی و عملیات پیشگیرانه آفت ملخ کوهان‌دار با هدف حفاظت از پوشش گیاهی در عرصه‌های منابع طبیعی سرایان آغاز شد.
نماینده نظام ارجاع الکترونیک در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد
نماینده نظام ارجاع الکترونیک در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان این‌که طرح نظام ارجاع الکترونیک به صورت پایلوت در سرایان اجرا می‌شود، افزود: این طرح در مراکز خدمات جامع سلامت در کلیه شهرستان‌ها نیز تا دو ماه آینده اجرا خواهد شد.
فرمانده انتظامی سرایان:
شيوه كلاهبرداری با عنوان برنده شدن شهروندان در مسابقه راديويی با هدايت افراد به دستگاه های خودپرداز، با هوشياری مأموران فرماندهی انتظامی سرایان ناكام ماند.
گرچه بارندگی‌های فروردین ماه بر تن دشت‌های خشک استان از جمله سرایان باریده است اما آنقدر کسری مخازن وجود دارد که این بارندگی‌ها نتوانسته تن تشنه دشت را سیراب کند و همچنان وضعیت ۱۸ دشت ممنوعه است و ۸ دشت وضعیت بحرانی دارد.
در سفر استاندار به شهرستان های طبس،سرایان، بشرویه و فردوس مطرح شد
محمدصادق معتمدیان در طی سفر به شهرستان‌های طبس، بشرویه ، سرایان و فردوس از اختصاص 200 میلیون دلار ازطریق صندوق توسعه ملی برای تقویت و توسعه صنایع استان خبر داد.
مدیر اطلاع رسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
مدیر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به دلیل بارش شدید برف، لغزندگی و یخبندان معابر تمام مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان زیرکوه در نوبت صبح امروز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 تعطیل شد.

صفحه‌ها

اشتراک در سرایان