نمایش 1 - 10 از 121
رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات قرآن:
رهبر معظم انقلاب فرمودند: کسانی که اشداء علی‌الکفار را فراموش کردند نوکر و دنباله رو و فرمانبر کفار شدند، امروز بسیاری از سران کشورهای عربی از این قبیل هستند.
در ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان جنوبی مطرح شد
فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی در ستاد اجرایی خدمات سفر استان گفت: نوروز سال گذشته ۱۲ نفر در جاده‌های خراسان جنوبی فوت کردند که 8 نفر در اثر واژگونی بوده است.
گزارش مردمی؛
اجلاسیه نهایی 2 هزار شهید خراسان جنوبی صبح امروز با حضور پرشکوه و با صلابت مردم دیندار و ولایی خراسان جنوبی برگزار شد.
رئیس اداره ایثارگران ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد
رئیس اداره ایثارگران ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از سال آینده برای رزمندگانی که سابقه سه ماه جبهه به بالا داشته باشند کارت ایثارگری صادر خواهد شد.
در راستای کنگره 2 هزار شهید خراسان‌جنوبی صورت می‌گیرد
مسئول دفتر استانی سازمان فضای‌ مجازی سراج در خراسان‌جنوبی گفت: اجلاسیه فضای‌مجازی کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان‌جنوبی صبح فردا با حضور مسئول سازمان فضای‌مجازی سراج کشور برگزار خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: این که اوضاع مملکت را درک کنیم و با فکر جهادی و مدیریت اداری از بحران ها عبور کنیم، این کار جهادی است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: ما نباید فقط شنونده توصیه و هدایت رهبر معظم انقلاب باشیم بلکه باید اقدام عملی داشته باشیم.
در دیدار رتبه 7 کنکور علوم تجربی با آیت‌الله عبادی مطرح شد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسلما هر مؤفقیتی که در کشور ایران به دست می‌آید به دلیل امنیتی است که به برکت شهدای زنده‌ای که جان بر کف خدمت کرده و مرزهای مرئی و نامرئی کشورمان را کنترل می‌کنند.
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بیرجند:
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان بیرجند گفت: قطعا این امنیت و آرامش را مرهون ایثار و گذشت شهدا هستیم و چه خوب است که برنامه های اوقات فراغت قدری رنگ و بوی شهدا را داشته باشد و شهدا معرفی شوند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه شهدا به ما، یادمان و نمایشگاه نیاز ندارند، گفت: نمایشگاه کنگره ملی شهدا باید به گونه‌ای انجام شود که هدف شهدا را حفظ و در راستای اهداف شهدا باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در شهدا