نمایش 1 - 10 از 13
با حکم فتاح؛
سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان طی حکمی سید صولت مرتضوی را به‌عنوان معاون بنیاد و رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان منصوب کرد.
امروز صورت گرفت
مقام معظم رهبری طی احکامی جداگانه پرویز فتاح را به ریاست بنیاد مستضعفان و سید مرتضی بختیاری را به عنوان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب کردند.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک خراسان‌جنوبی مطرح کرد
رئیس اتحادیه مشاوران املاک خراسان‌جنوبی گفت: باید چاره‌ای برای بازار مسکن اندیشیده شود در غیر این‌صورت اگر وضعیت به این منوال ادامه داشته باشد کسی خانه‌دار نخواهد شد.
رئیس بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی در پاسخ به سوالات شورای شهر؛
رئیس بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی گفت: سیاست غلط مدیریت شهری و همچنین نبود بستر مناسب برای سرمایه گذاری مردم، عامل افزایش قیمت زمین ها در بیرجند است.
برنامه توزیع سبد غذایی در بین زنان باردار و شیرده مبتلا به سوءتغذیه با همکاری مرکز بهداشت، بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی در استان اجرا می شود.
مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی از توزیع سبد غذایی در بین مادران باردار و شیرده خبر داد.
حسن خسروی
مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی:
مدیرکل بنیاد مستضعفان خراسان جنوبی گفت: با وضع موجود و عدم حضور آقای موسوی و بلاتکلیفی مردم، کلید حل مشکل در کارگروه مربوطه با هدایت استانداری و فرمانداری است تا لیست 700 نفره صاحبان اصلی را ارائه دهند.
وقتی قانون درست خوانده نمی شود/
جلسه شنبه این هفته شورای شهر هم برگزار شد و پرونده های مختلفی مورد بررسی قرار گرفت.
یک مقام آگاه اعلام کرد
سقف این وام 2 میلیارد تومان است که در مجموع 15 درصد از سود آن کم می‌شود و باقی مانده را متقاضی پرداخت می‌کند.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دوران ریاست سعیدی کیا شاهد تغییر رویکرد و توجه ویژه به محرومان از سوی بنیاد مستضعفان هستیم، اظهارداشت: مسئولین از ظرفیت های بنیاد برای پیشبرد اهداف استان خراسان جنوبی استفاده کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در بنیاد مستضعفان