نمایش 1 - 10 از 22
گزارش/
معادن در خراسان جنوبی ظرفیت خوبی برای اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی دارد و ایجاد کارخانه‌های فرآوری کنار معادن می‌تواند به توسعه استان کمک کند و عاملی در جلوگیری از مهاجرت شود.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: استفاده از افراد متخصص، چابک و با تجربه در شهرداری اولویت دارد و نخبگان جریان پیشگام جامعه هستند از این رو از ظرفیت نخبگان در توسعه و پیشرفت امور شهری بیرجند استفاده می‌شود.
گزارش خبری؛
نمایندگی دفتر وزارت خارجه نیاز مبرم خراسان‌جنوبی است اما مسئولان ارشد استان با بی‌توجهی سبب تعطیلی این دفتر شده‌اند.
نمایندگان مجلس، منتقدان و کارشناسان با تأکید بر اینکه مشکلات فعلی کشور در حوزه اقتصادی به راحتی قابل حل است، تأکید کردند: دولت استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور را برای عبور از مشکلات اقتصادی سرلوحه کار خود قرار دهد.
دبیر اجرایی دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران مطرح کرد
دبیر اجرایی دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و همایش ملی جغرافیا و مناطق مرزی ایران ضمن اشاره به ظرفیت دانشگاه بیرجند، گفت: این دانشگاه ظرفیت آن را دارد که در بحث گفتمان سازی توسعه، مرکز ثقل باشد.
حضورسفیرسوئیس درخراسان‌جنوبی/ 14
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بیرجند گفت: تا ما خودمان را به به جهان معرفی نکنیم مطمئنا کسی ما را نخواهد شناخت و این خودمان هستیم که می توانیم با حضوری فعال در نمایشگاه ها توانمندی های خود را به نمایش دیگر کشورها گذاریم.
حضورسفیرسوئیس درخراسان‌جنوبی/5
جولیوهاز گفت: معتقدم کاری که اکنون وزارت امور خارجه ی ایران انجام می دهد بسیار خوب و قابل توجه است و این یعنی قدم گذاشتن به بیرون از تهران، زیرا تهران تمام ایران نیست.
سفر دولتمردان به دیار کویرنشینان/ 80
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس‌جمهور بابیان‌اینکه بازارچه مرزی دوکوهانه دارای ظرفیت‌ها و امکانات خوبی است گفت: باعث تأسف است که تجارت با افغانتسان ازطریق این بازارچه انجام نشود.
غلامحسین ابراهیمی در گفتگو با خاورستان:
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند با بیان اینکه 18 سفارتخانه و 4 سفیر در همایش فرصت های اقتصادی استان حضور داشتند، گفت: حداقل به مدت یک هفته خراسان‌جنوبی در صدر اخبار ملی قرار گرفت.
استاندار خراسان جنوبی گفت: فعالیت دو گمرک رسمی بیرجند و ماهیرود در کنار چهار بازارچه مرزی نقش موثری در رونق صادرات و واردات استان دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در ظرفیت