نمایش 1 - 10 از 46
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه دولت باید موانع را برطرف و هم مصوبه مجلس را اجرا کند، گفت: اکنون با یک مشکل بزرگی مواجه‌ایم و آن این است که مجلس مصوبات مختلفی را مصوب ولی دولت به آن عمل نمی‌کند.
در نامه 15 اندیشکده انقلابی و دانشگاهی کشور به فقهای شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی مطرح شد؛
این اندیشکده های انقلابی و دانشگاهی با اعلام تبعات و پیامدهای حقوقی، اجتماعی، امنیتی و سیاسی، از اعضای شورای نگهبان خواستند تا همچون همیشه به وظیفه شرعی و قانونی خود پرداخته و از اجرای این طرح جلوگیری بعمل آورند.
رئیس قوه قضائیه مطرح کرد
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: رئیس دستگاه قضا ضمن اعلام این خبر که آیین‌نامه اجرایی قانون رسیدگی به اموال مسئولان به زودی ابلاغ می‌شود، عنوان کرد که وجود نقص در قانون دلیلی برای عدم اجرای آن نیست.
حسین حسین‌پور که شنیده شده دو سال پیش بازنشسته شده است، دیروز به عنوان مدیرکل جدید امور عشایری خراسان‌جنوبی معارفه شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح خار چشم دشمن و نور چشم ملت هستند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی:
رهبر انقلاب فرمودند: مجلس که رشید و بالغ و عاقل است، باید مستقلاً در موضوعاتی مثل مبارزه با تروریسم یا مبارزه با پولشویی قانونگذاری کند.
گزارش/
فروش حجم عظیمی از اطلاعات کاربران در فضای مجازی منبع اصلی درآمد شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام است که این اقدام علاوه بر نقض حریم شخصی افراد، تهدیدی برای امنیت ملی محسوب می شود.
آیت‌الله جنتی:
دبیر شورای نگهبان تأکید کرد که نظارت این شورا استصوابی است و کسانی که مخالفند افرادی هستند که خود رد صلاحیت شده‌اند و به همین دلیل از قانون ایراد می‌گیرند.
در شورای شهر مطرح شد
شهردار بیرجند گفت: در بحث آسفالت مهرشهر فرمانداری نامه داده که آسفالت نکنید که آب و فاضلاب طرح دارد و ما در ادامه نامه دادیم که زمان را مشخص کنید چرا که در برخی از خیابان‌ها اگر دو سه ماه دیگر است که هیج وگرنه آسفالت کنیم چون بارندگی نزدیک است اما پاسخ ندادند.
محمدعلی خاشی
مدیرکل گمرکات خراسان‌جنوبی:
مدیرکل گمرکات خراسان‌جنوبی گفت: خراسان‌جنوبی شاهراه است که این، زمینه را برای قاچاق ایجاد می‌کند و تا جایی که امکان کشف است، کشف صورت می‌گیرد.

صفحه‌ها

اشتراک در قانون