نمایش 1 - 10 از 198
دولت باید یک دوره مذاکره جدی با FATF با هدف بازنگری و اصلاح برنامه اقدام ایران داشته باشد و این مذاکره باید مبتنی بر این فهم پایه‌ای باشد که اجرای برخی از اقدامات برنامه اقدام تکمیل کننده تحریم‌های ظالمانه آمریکاست.
گزارش/
افزایش قیمت کاغذ در کشور و خراسان‌جنوبی صنعت چاپ و رسانه‌های چاپی را با مشکل مواجه کرده است.
سعید جلیلی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دستگاه قضای ما باید قیام به قسط کند و اگر بخواهد قسط فراهم شود، مردم هم باید برای قسط قیام کنند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که هر کس که مسئولیتی دارد به داد مردم برسد، گفت: این گرانی‌ها به تحریم‌ ربطی ندارد این به بی‌عرضه‌گی بعضی مسئولان و سودجویی بعضی سودجویان برمی‌گردد.
فلاحتی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که زنگنه و وزارت نفت اهتمام لازم را در شرایط فعلی و اقدام جهادی در بسیاری از امورات ندارد گفت: دغدغه نمایندگان آن است که زنگنه و وزارت نفت در شرایط تحریمی فعلی نباید به مانند شرایط عادی کشور باشد چراکه باید کار جهادی و قاطع انجام دهیم.
72 نماینده ملت خواستار اصلاح مدیریت ارشد نفت شدند
72 نفر از نمایندگان مجلس طی نامه به سران قوا تاکید کردند که زنگنه نه‎ تنها اهتمام عملی برای مقابله با تحریم‎ها ازخود بروز نداده است بلکه تقریبا همه روزنه‎های موجود جهت بی‎اثر کردن تحریم‎ها را خواسته یا ناخواسته مسدود کرده است.
گزارش/
به نظر می‌رسد اتحادیه اروپا مانند مذاکرات سال ۸۲ به فرمول چماق و هویج روی آورده است در‌حالی‌که موگرینی از امکان ایجاد کانال مالی برای حفظ برجام می‌گوید نخست‌وزیر دانمارک از اعمال تحریم‌های جدید خبر می‌دهد.
گزارش/
8 کشوری که معافیت تحریمی از آمریکا گرفته‌اند، 80 درصد نفت صادراتی ایران در سال گذشته را وارد کرده بودند با این وضع می‌توان پروژه تحریم نفت ایران توسط آمریکا را موفق خواند؟
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که مهم‌ترین مسئله‌ای که بنده را نگران کرد و موجب رأی منفی به CFT شد، اشکالاتی‌ است که در دور زدن تحریم‌ها بوجود خواهد آمد و بهانه‌های جدیدی که می‌تواند به آمریکا برای تحریم بدهد البته ما هر وقت که بخواهیم می‌توانیم از FATF خارج شویم اما هزینه سیاسی خواهد داشت.
در واکنش به تحریم‌های آمریکا
کاربران ضدانقلاب تلاش کردند تا هشتگ " گروهک تروریستی بسیج" را به داغ‌ترین موضوع توییتر تبدیل کنند اما آنچه در عمل رخ داد خلاف انتظار کاربران سلطنت‌طلب توییتر بود و آحاد کاربران توییتر فارسی هشتگ "بسیجی‌ام" را به داغ‌ترین هشتگ توییتر فارسی تبدیل کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در تحریم