نمایش 1 - 10 از 210
چرایی تکمیل زنجیره تحریم آمریکا با FATF؛
در حالی که هنوز مردم ایران نتایج تلخ و فشار سنگین اقتصادی پسابرجام را تحمل می‌کنند، همین مسئولان و سیاسیونی که قرار بود با برجام مشکلات اقتصادی را حل کنند، حال با وعده دروغ دیگری به صحنه آمدند تا با FATF مشکلات اقتصادی را رفع کنند و جالب است که به‌دروغ می‌گویند "اگر به این گروه ویژه اقدام مالی نپیوندیم، مخالفان باید هزینه‌های آن را بپذیرند".
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تیم دیپلماسی ایران باید ضمن رعایت اخلاق با صلابت بیزاری و تنفر ملت ایران را به اروپاییان منتقل کنند.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: اکنون آمریکا هدفش این است که ایران را مجدد پای میز مذاکره بنشاند و در دقیقه آخر زیر همه چیز بزند و ملت ایران را تحقیر کند.
مدیرعامل کارخانه کویرتایر:
مدیرعامل کارخانه کویرتایر گفت: تحریم آزمونی برای صنعتگران، دولتمردان، بنگاه های اقتصادی و کار آفرینان است اگر بتوانیم از آن عبور کنیم و سربلند بیرون بیاییم.
رئیس بنیاد شهید:
رئیس بنیاد شهید به مشکلاتی که در نتیجه تحریم‌ها به وجود آمده اشاره کرد و گفت: بنیاد شهید نیز تحت تاثیر این مشکلات قرار گرفته و سعی کردیم تا می‌توانیم مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران را که مهمترین مسئله آن درمان است، مرتفع کنیم.
گزارشی از وضعیت فرش دستباف خراسان‌جنوبی:
علی‌رغم اینکه فرش دستباف خراسان‌جنوبی یکی از مهمترین محصولات صادراتی و هنر دست هنرمندان استان است اما سهم بافندگان فرش استان از بیمه نسبت به جمعیت بافنده فرش بسیار ناچیز است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که برای پیشرفت کشور نیاز به برجام نداریم گفت: عدم اجرای گام دوم کاهش تعهدات برجامی به معنای کوتاه‌آمدن جمهوری اسلامی ایران در مقابل غربی‌ها است و سبب خواهد شد تا تحریم‌ها علیه ملت و نظام تثبیت شود.
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: وقتی در قضایای مختلف از جمله کرسنت، عدم صلاحیت زنگنه و اطرافیانش ثابت شده است، نباید مدیریتش در وزارت‌ نفت ادامه یابد.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی با اشاره به این‌که لیبرال‌ها به هر طریقی تلاش می‌کنند نظام را وادار کنند به سمت گرایش به غرب برود چون نوع منافعشان در ارتباط با غرب است گفت: این افراد کاسبان ترس هستند و اگر موضوعی مانند برجام به پایان برسد، بلافاصله موضوع دیگری را جایگزین خواهند کرد.
مدیرانجمن نخبگان جهان اسلام:
مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام گفت: نباید خیال پردازی درباره آمریکا را در مورد اروپایی ها تکرار کنیم؛ زیرا آنها هرگز بخاطر ما مقابل آمریکا نخواهند ایستاد و مواضع شان تنها در حد حرف است؛ بنابراین نه مذاکره می کنیم و نه جنگی پیش خواهد آمد؛ چراکه ما بسیار قوی تر از گذشته هستیم و آمریکا بسیار ضعیف تر از گذشته است.

صفحه‌ها

اشتراک در تحریم