نمایش 1 - 10 از 34
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان خراسان جنوبی به همراه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با وزیر بهداشت مکاتبه و دیدار حضوری داشتند و یکی از مطالبات ما نیز اخذ مجوز رشته تخصصی قلب و عروق در استان بود که به نتیجه رسید و امیدواریم این رشته منشأ خدمات فراوان برای استان باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بیانیه گام دوم انقلاب برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار مهم و حیاتی است گفت: حرکت در راستای بیانیه مقام معظم رهبری موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی خواهد بود.
حجت‌الاسلام عبادی در توئیتر نوشت
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در توئیتر نوشت: مطالبات و قول‌های سفر رئیس‌جمهور به خراسان جنوبی بر زمین مانده است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به تبلیغات مسموم رسانه‌های غربی گفت: منکر مشکلات موجود نیستیم اما دستگاه رسانه‌ای غرب به دنبال این است که دوران سیاه ستمشاهی را گلستان نشان داده و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیرد که عکس واقعیت است.
در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه مطرح شد
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه خواستار رسیدگی به پرونده برادران رئیس‌جمهور و معاون اول وی شدند.
نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی و استاندار خراسان جنوبی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفت‌وگو کردند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص راه‌آهن خراسان جنوبی تذکر داد.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دیدار روز دوشنبه خود با وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح مرتبط با رفع مشکلات بیمه تکمیلی ایثارگران گفت: طبق این مصوبه بنیاد شهید مکلف به تقبل هزینه‌های بیمه تکمیلی ایثارگران شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم روستا دچار مشکلات زیادی هستند و مسئولان نیز گرفتار هستند، لذا امید است که مدیران مشکلات روستاها و مصوباتی که در این دهگردشی‌ها تصویب می‌شود را فراموش نکنند.

صفحه‌ها

اشتراک در سید محمدباقر عبادی