نمایش 1 - 10 از 41
عکس نوشته/
امام خامنه‌ای فرمودند: قم سرچشم اصلی و پشتوانه معنوی انقلابی است که دنیا را متحول کرد، بنابراین بزرگان و جوانان قم نباید اجازه دهند دست‌های خائن، قم را از مرکزیت انقلاب، خارج و این حرکت تحولی را در آن کمرنگ کنند.
نماینده مردم قم مطرح کرد
نماینده مردم قم گفت: متاسفانه با ارز دولتی حجم زیادی خر از قبرس وارد کردند، سگ وارد کردند، گل های تزئینی وارد کردند، خوراک سگ و داروی سگ های آپارتمانی وارد کردند، واقعا یک اتفاقات این چنینی رخ داده است.
آیت الله مکارم شیرازی به ابراز عقیده ای یکی از مدیران حوزوی مبنی بر به رسمیت شناختن قم به عنوان یک کشور مستقل واکنش نشان داد.
در نخستین دوره مسابقات جایزه بزرگ "جام حضرت معصومه(س)" بانوان کشور جودوکاران استان در قم به میدان رقابت می روند.
مرجع تقلید شیعیان گفت: جریان‌های اخیر در کشور را باید به‌درستی تبیین و تحلیل کرد، این جریان در ابتدا از مطالبه به‌حق مردم شروع شد و این حق نیز شرعاً و قانونا حق مردم است.
جهادگر برتر خراسان جنوبی:
جهادگر برتر خراسان جنوبی گفت: اعزام 45 نفر از مردم عشایری که تاکنون به زیارت مشهد مقدس و قم مشرف نشده توسط گروه جهادی شهید حسین عرب خزاعی سپاه ناحیه قائنات در روستای جبار که هر ساله این برنامه صورت می‌گیرد انجام شد.
آزمون علمی مجلس خبرگان رهبری صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور داوطلبان در قم برگزار شد.
گزارش/
به مناسبت روز عفاف و حجاب، خاورستان داستانی از زندگی یک خانم بد حجابی که با حجاب شده است را منتشر کرد.
بیت امام خمینی (ره) در قم
همزمان با رحلت امام خمینی (ره) گزارش تصویری اختصاصی خاورستان از حال و هوای بیت ایشان در قم منتشر شد.
کیانوش رستمی دارنده دو طلای جهان و برنز المپیک 2012 که شب گذشته به زیارت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها در قم مشرف شده بود، تصویر زیر را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در قم