نمایش 1 - 10 از 154
خبرهای امروز کانال پلیس خراسان‌جنوبی؛
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: با تلاش مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان"نهبندان" در بازرسی از یک تریلی 120 کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.
صبح امروز؛
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از برخورد یک دستگاه سواری پراید با 2 خودروی پژو پارس و پژو 405 و فوت یک کودک یک ساله در محور بیرجند- قاین خبر داد.
خبرهای کانال پلیس 5 شهریور
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: عصر روز گذشته بر اثر برخورد وانت پیکان با تریلی در کیلومتر 5 محور"طبس- یزد" راننده وانت در دم جان باخت و سرنشین آن مصدوم و روانه بیمارستان شد.
شب گذشته؛
برخورد پژو ۴۰۵ سوخت‌کش با دو دستگاه خودروی پراید ۱۳۲ و تیبا از کاروان عروسی در تقاطع کمربندی زاهدان به بیرجند(محدوده روستای شوکت آباد) حادثه آفرین شد.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: بامداد امروز بر اثر برخورد اتوبوس حامل کاروان زیارتی امام رضا (ع) با کامیون در کیلومتر 150 محور"طبس- یزد" راننده اتوبوس جان باخت و 6 نفر از مسافران مجروح و روانه بیمارستان شدند.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال یک هزار و 771 تصادف در راه های خراسان جنوبی رخ داده است که 117 کشته در پی داشته است.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: در هفته‌ای که گذشت 56 تصادف در جاده‌های خراسان‌جنوبی به وقوع پیوست که 5 مورد این تصادفات منجر به فوت شده است.
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: یک دستگاه تریلر با مینی‌بوس حامل کارکنان شرکت آیداسرام برخورد کرد و 10 نفر از سرنشینان آن مصدوم شدند.
بسته خبری پلیس خراسان جنوبی؛
رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت: با روند رو به رشد تصادفات در راه‌های استان، هر دو ساعت یک تصادف و در نتیجه آن به طور متوسط یک کشته یا مجروح داریم.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبرداد
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: براثر تصادف دو خودروی پژو آردی در بامداد امروز پنج نفر کشته و شش نفر مجروح شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در تصادف