نمایش 1 - 10 از 158
درپی حادثه صبح امروز؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: چهار تیم امدادی جهت نجات حادثه دیدگان تصادف کیلومتر 25 محور نهبندان به زاهدان به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: 3 تصادف خودروی سواری با شتر از شب گذشته تاکنون در محورهای خراسان جنوبی رخ داده است.
خبرهای کانال پلیس 29 مهرماه؛
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: برخورد سواری پژوپارس با کامیونت خاور در محور قاین به بیرجند حوالی آرین شهر یک کشته بر جای گذاشت.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی از وقوع سانحه مرگبار رانندگی در محور نهبندان_سربیشه خبر داد.
خبرهای امروز کانال پلیس خراسان‌جنوبی؛
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: با تلاش مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان"نهبندان" در بازرسی از یک تریلی 120 کیلوگرم تریاک کشف و یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.
صبح امروز؛
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از برخورد یک دستگاه سواری پراید با 2 خودروی پژو پارس و پژو 405 و فوت یک کودک یک ساله در محور بیرجند- قاین خبر داد.
خبرهای کانال پلیس 5 شهریور
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: عصر روز گذشته بر اثر برخورد وانت پیکان با تریلی در کیلومتر 5 محور"طبس- یزد" راننده وانت در دم جان باخت و سرنشین آن مصدوم و روانه بیمارستان شد.
شب گذشته؛
برخورد پژو ۴۰۵ سوخت‌کش با دو دستگاه خودروی پراید ۱۳۲ و تیبا از کاروان عروسی در تقاطع کمربندی زاهدان به بیرجند(محدوده روستای شوکت آباد) حادثه آفرین شد.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: بامداد امروز بر اثر برخورد اتوبوس حامل کاروان زیارتی امام رضا (ع) با کامیون در کیلومتر 150 محور"طبس- یزد" راننده اتوبوس جان باخت و 6 نفر از مسافران مجروح و روانه بیمارستان شدند.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال یک هزار و 771 تصادف در راه های خراسان جنوبی رخ داده است که 117 کشته در پی داشته است.

صفحه‌ها

اشتراک در تصادف