نمایش 1 - 10 از 10
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: یکی از مصادیق جنگ نرم دشمن، مُد و مُدگرایی است و هم اینک دشمن در این خصوص برنامه‌ریزی کرده است.
کارشناس اجتماعی مطرح کرد
یک فعال اجتماعی گفت: مسئولان متاسفانه یکبار به خود اجازه نداده اند منشورحجاب و عفاف را مطالعه کنند در حالی که این منشور جوابگوی بسیاری از معضلات جامعه است.
حجت الاسلام عبد الرزاق نژاد در گفتگو با خاورستان؛
حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد گفت:بعضی از مسئولان فقط به عنوان اینکه قانون گفته است پیگیر باشند، پیگیر موضوع عفاف و حجاب هستند در غیر این صورت دغدغه و اعتقادی در این مورد ندارند.
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی گفت: کار فرهنگی تنها برای عفاف و حجاب تاثیر نداشته و باید عملی شود و برای اینکه در این زمینه موفق شویم باید کار جهادی صورت گیرد.
مسؤول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی:
مسؤول بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی گفت: متاسفانه بعضی از مسئولان حتی در هفته ی جاری آن چنان که توقع می‌رفت حتی به ابلاغ وزیر کشوردر این زمینه کوتاهی کردند.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: یک دست صدا ندارد و زمانی کار فرهنگی انجام خواهد شد که همه نهادهای فرهنگی و دستگاه های اجرایی هم افزایی داشته باشند.
نمایشگاه عفاف و حجاب در بیرجند افتتاح شد.
کمپین "عاشقانه ای با حجابم " در آستانه روز ملی حجاب و عفاف و با هدف لزوم توجه به حجاب و عفاف راه اندازی شده است.
رییس هلال احمر طبس خبر داد
رئیس جمعیت هلال احمر طبس از برگزاری کارگاه عفاف و حجاب با حضور 25 عضو داوطلب خواهر این جمعیت خبر داد.
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بیرجند:
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بیرجند گفت: تدوین سند توسعه فرهنگی شهر بیرجند از چند ماه پیش آغاز شده و بزودی رونمایی می شود.
اشتراک در عفاف و حجاب