نمایش 1 - 8 از 8
رئیس جمعیت هلال احمر مطرح کرد
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: اختصاص ماشین و کامیونت برای خراسان‌جنوبی و اتمام پروژه‌های نیمه تمام از جمله فعالیت‌های جمعیت هلال احمر کشور در این استان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در خصوص پروژه های نیمه تمام در استان، گفت: ۱۴ پروژه نیمه تمام در استان داریم که شامل سوله، آشیانه بالگرد، ساختمان ستادی، مجتمع تجاری_ اداری هلال و ... است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی برجند خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از صدور مجوز پذیرش و جذب دانشجو برای اولین بار در دانشکده دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد و گفت: با راه اندازی این رشته زنجیره رشته های دکتری عمومی در استان تامین خواهد شد و تاثیرات مثبت زیادی در استان خواهد داشت.
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش:
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر مجموع املاک مدارس خراسان جنوبی دو هزار و ۲۱۸ ملک است و اتمام پروژه‌های نیمه تمام در استان‌ها باید در اولویت قرار گیرد‌.
فرماندارخوسف خبر داد:
فرماندار خوسف با بیان این که 62 پروژه نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد،گفت:اتمام پروژه های مذکور نیازمند80 میلیارد تومان اعتبار است.
نظیر این پروژه ها که در بشرویه کم هم نیست، زخم بزرگی بر دل مردم محروم شهرستان بشرویه می گذارد و رکود معنا دار عمرانی و مدیریتی در ابعاد مختلف شهرستان بشرویه حکایت از عمق بی توجهی به مشکلات مناطق محروم در دولت تدبیر و امید دارد .
ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بیرجند به رغم گذشت هشت سال از وعده ساخت همچنان به دلیل کمبود اعتبارات نیمه تمام رها شده تا حدود ۳۰۰ هزار بیرجندی چشم به راه پروژه ای باشند که هنوز به اتمام نرسیده است.
پروژه بزرگراه بیرجند، قاین، گناباد از سال 84 آغاز شده است و پیمانکاران این طرح 13 میلیارد تومان طلبکار هستند و هنوز برای تکمیل شدن 15 میلیارد تومان نیاز دارد.
اشتراک در پروژه های نیمه تمام