نمایش 1 - 5 از 5
نماینده مردم بیرجند در مجلس
حجت الاسلام عبادی در جمع مردم بیرجند تأکید کرد:
نماینده مردم بیرجند در مجلس به اهمیت ایجاد دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و منطقه ویژه اقتصادی در بیرجند اشاره کرد و اظهارداشت: باید این ظرفیت های تقویت شود.
حجت الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به هفته وحدت از سوی امام خمینی(ره) اظهارداشت: وظیفه همه ما مراقبت و حذف وحدت و همچنین هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان است.
تاثیر قابل توجه ماه مبارک رمضان در فضای بین المللی و رویکردهای مذهبی مردم در این ماه باعث شده تا شبکه های ماهواره ای فارسی زبان با کاستن از برنامه های غیراخلاقی و ضددینی خود به ترویج افکار انحرافی و التقاطی موردنظر در قالب برنامه های به ظاهر دینی بپردازند.
گزارش/
مردان که غیرت خود را در برابر فرهنگ غرب باخته اند، نه تنها دیگر محافظان عفت و ناموس نیستند بلکه نقش سربازان دشمن در زمین خودی را بازی می کنند و بی آنکه بدانند آب در آسیاب دشمن می ریزند.
گزارش ویژه/
استفاده از ماهواره و برنامه‌‌های آزاد آن در میان ملت‌هایی که بدلیل برخورداری از اصالت فرهنگی و عقاید مذهبی، دغدغه دورشدن از فرهنگ بومی و باورهای دینی و تن سپردن جوانان به فرهنگ‌های بیگانه را دارند، سبب نگرانی‌های عمیقی شده است.
اشتراک در شبکه های ماهواره ای