نمایش 1 - 10 از 1031
مديركل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خبر داد
مديركل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از رفع تصرف و آزادسازی 25 هزار و 866 مترمربع از اراضی ملی در طبس به ارزش تقريبی 6 ميليارد و 470 ميليون ريال خبر داد.
گزارش/
اهالی بخش دستگردان شهرستان طبس از نحوه خدمات‌رسانی مسئولان دولتی شهرستان و استان در سیل گلایه دارند و اعلام کردند: بعد از گذشت حدود 40 ساعت از آغاز بارندگی و وقوع سیل، تاکنون هیچ‌کدام از مسئولان حتی شهرستانی در منطقه حاضر نشدند و فقط مدیریت تلفنی داشته‌اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی گفت: با تلاش نیروهای امدادی شهرستان طبس مسافران اتوبوس محور عشق آباد- بردسکن نجات پیدا کردند.
حادثه؛
اتوبوس مسافربری کاشمر - یزد با 9 مسافر ساعتی پیش در سیلاب محور عشق آباد- بردسکن واژگون شد.
پس از بارش‌های اخیر بیابان‌های دیهوک سرسبز شده و طبیعت بهاری و زیبایی به خود گرفته که جاذبه‌ای برای گردشگران ایجاد شده است.
مسافران نوروزی از مسجد شکر و محل شکست حمله آمریکا در صحرای طبس بازدید کردند.
معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکز هماهنگی خدمات سفر کشور:
معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکز هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: خراسان جنوبی طی دو سال گذشته رشد بسیار بالایی در جذب گردشگر داشته است.
در چهارمین روز از دهه فجر؛
همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر احداث کارخانه تعمیر و بازسازی لکوموتیو در شرق کشور در شهرستان طبس توسط استاندار خراسان‌جنوبی کلنگ‌زنی شد.
ورود استاندار به طبس
صبح امروز:
محمد‌صادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی در دومین سفر شهرستانی خود صبح یکشنبه وارد طبس شد.
امام جمعه طبس:
امام جمعه طبس با بیان این‌که اصلا در زمان پهلوی خدمتی برای مردم محروم جامعه انجام داده نمی‌شد گفت: در زمان قبل از انقلاب اسلامی روستاهای خراسان‌جنوبی از کوچکترین خدماتی برخوردار نبودند.

صفحه‌ها

اشتراک در طبس