نمایش 1 - 10 از 10
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: تکمیل پروژه‌های عمرانی شهر بیرجند در بخش فرهنگی از اولویت‌های استانداری است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی مطرح کرد
عاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: حجم پروژه‌های عمرانی در استان خراسان جنوبی زیاد شده اما نیروی کار پیدا نمی‌شود.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی طرح کرد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: چند طرح عمرانی ورزشی مزین به نام شهدای ورزشکار طی ماه های آینده در استان به بهره برداری می‌رسد.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی مطرح کرد
فرمانده سپاه انصارالرضاعلیه السلام خراسان جنوبی با بیان این‌که ظرفیت‌های بسیج جهت توسعه خراسان جنوبی در اختیار دولت است گفت: از هشت سال گذشته تاکنون بیش از یک‌هزار و 100 پروژه عمرانی کوچک، زودبازده و عام‌المنفعه با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان اجرا کردیم.
شهردار بیرجند گفت: منابع لازم برای پروژه های شهری تامین شده است و هیچ بهانه ای برای کار نکردن وجود ندارد و تا پایان سال باید چهره شهر عوض شود.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند با اشاره به اینکه بودجه سال 1396 به میزان 69 میلیارد تومان بوده است گفت: لایحه بودجه سال 97 ، 80 میلیارد تومان پیش بینی و به شورای شهر تقدیم شده است.
همایون شاکری
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند:
مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری بیرجند گفت: یک شهردار باید آشنا به سیستم شهرداری، دارای دید باز و توان مدیریتی بالا باشد و به پرسنل بها دهد.
گزارشی از پروژه های عمرانی قرارگاه خاتم الانبیاء در تهران؛
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا بسیاری از پروژه های عمرانی شهر تهران را با بهترین متد و متریال روز جهان احداث و به بهره برداری رسانده است که اغلب مردم از پروزه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و کار هایی که انجام شده اطلاعی ندارند.
خاورستان پیگیری می کند/ عملکرد حوزه عمرانی مدیران استانی/ 6
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه سال 1394 هنوز به طور کامل محقق نشده است و وعده‌هایی که در این بودجه داده شده یود، هنوز انجام نشده است.
وجه الله خدمتگزار: در خراسان جنوبي نيز 1300 پروژ عمراني نيمه تمام وجود دارد كه براي اجرا و بهره برداري از آنها اعتباري بالغ بر 2172 ميليارد تومان مورد نياز است.
اشتراک در پروژه های عمرانی