نمایش 1 - 10 از 24
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
امام جمعه بیرجند گفت: دشمن محو و نابودی انقلاب اسلامی را در فروپاشی خانواده می‌داند و نقطه شروع این مسئله بدحجابی است.
در میزگرد تخصصی حجاب و عفاف مطرح شد
تاثیر فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای در مسئله حجاب، چگونگی وضعیت حجاب در خراسان جنوبی، ارزیابی اوضاع حجاب در دانشگاه‌ها و پیشرفت یا پسرفت حجاب در سال‌های اخیر از جمله موضوعاتی بود که در میزگرد تخصصی خاورستان با موضوع حجاب و عفاف و با حضور اساتید، مسئولان و دانشجویان برگزار شد.
آیت‌الله مکارم شیرازی مطرح کرد
یکی از مراجع تقلید گفت: اگر دولت در برابر بدحجابی بی‌توجه نباشد، مشکل در این زمینه حل خواهد شد، باید دولت در این زمینه پیش قدم باشد، اما شاهد بی‌تفاوتی نسبت به این مسأله هستیم.
مسئول طلایه داران معروف خراسان جنوبی
مسئول طلایه داران معروف خراسان جنوبی:
مسئول طلایه داران معروف خراسان جنوبی: کم فروشی، گران فروشی و رباخواری، کم کاری، عدم تکریم ارباب رجوع، عدم برخورد صحیح و ایجاد گره برای مردم بخشی از منکرات فعلی جامعه است.
فریبا علاسوند :
عضو هیات علمی دفتر مطالعات و تحقیقات زنان: زمانی که یک مسئله به سمتی می‌رود که به یک روندی در شرایط عصبی تبدیل شود، نیاز به این دارد که یک عزم جدی هم از طرف مردم و هم از طرف مسئولان برای محکوم کردن این مسئله و بستن راه‌های دسترسی افراد به اقلامی از این طریق و مواردی ازاین‌دست به وجود بیاید.
همانطور که برخورد با مفاسد اقتصادی یکی از اولویت های قوه قضائیه قرار گرفته است و مسئولان قوه قضائیه با جدیت این امر را دنبال می کنند، برخورد با عاملان ضد نظام در کشور و همچنین افرادی که امنیت ملی کشور را مورد هدف قرار داده اند، باید در دستور کار قوه قضائیه قرار گیرد.
چهره‎های بازیگران و هنرمندان در شبکه‎های اجتماعی
بررسی پدیده تاسف انگیز مدلینگ
به محض مواجهه با واژه "برده" ذهن ها تا اعمق تاریخ در مصر باستان و سرزمین آشور و بابل و روم پیش می رود و چهره هایی سیاه و برزنگی و مکدر از یوق هایی درگردن و زنجیرهای غلاف شده در پا در نظر ترسیم می گردد. پدیده ای که تا ابتدای قرن بیستم در بخش هایی از آمریکای متمدن! و اروپای آزاد! همچنان رواج داشته و عده ای متمول و قدرتمند و زور مدار، آزادی جان و روح عده ای دیگر را تسخیر خود کرده و از آن در راستای امیال و خوا سته های خود بهره می بردند.
اخبار ویژه روزنامه کیهان
واشنگتن‌تایمز با اشاره به تناقضات موجود در سیاست خارجی آمریکا می‌نویسد؛ آمریکا همزمان با اعلام مبارزه علیه داعش، 5 هزار تروریست سوری را آموزش می‌دهد!
سخنان اخیر رئیس جمهور درباره مبارزه با بدحجابی اظهار نظرهای متفاوت و بعضاً متناقضی از سوی برخی دیگر از دولتمردان را در پی داشته است.

صفحه‌ها

اشتراک در بدحجابی