نمایش 1 - 10 از 139
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خبرنگاران باید با شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و عرصه های رویارویی آن با دشمن به خوبی آشنا باشند که بتوانند عالمانه و صادقانه با اقتدار از دستاوردهای کشور دفاع کنند.
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دلیل عظمت نظام اسلامی قدرت پیام نظام اسلامی است که به هر گوش شنوایی برسد، او را جذب می کند.
رئیس اداره گفتمان معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه در هشتمین گردهمایی مدیران مراکز فضای مجازی سپاه‌های استانی:
رئیس اداره گفتمان معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه با اشاره به اینکه مردم به دلیل القای رسانه‌ای دشمن به سراغ شبکه های اجتماعی داخلی نمی‌روند، گفت: این در حالی است که مردم ما سالیانه ۴ هزار میلیارد تومان پول بابت اینترنت هزینه می کنند و باید این را متوجه شوند اگر شبکه ملی اطلاعات، محقق شود، استفاده از اینترنت تقریبا رایگان خواهد شد. مردم این نکته را هم بدانند وزیری که شبکه ملی اطلاعات را راه‌اندازی نمی‌کند، مقصر این ماجراست.
فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ با هزاران نفر از مردم این شهر با بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه همراه شده است. اکثر رسانه های رسمی و پربازدید این کشور اقدام به انعکاس سخنرانی اخیر […]
فعال فرهنگی اهل فوعه و کفریا در سوریه:
فعال فرهنگی اهل فوعه و کفریا در سوریه با بیان این‌که دشمنان برای مقابله از دو سلاح رسانه و تفرقه استفاده کردند، گفت: عده ای به حمایت از آمریکا پرداختند، مردم فریب دشمن را خوردند و گروه گروه شدند.
استاندار خراسان‌جنوبی در گفت‌و گو با خاورستان:
استاندار خراسان‌جنوبی به ضرورت شفافیت دستگاه‌های دولتی و پاسخگویی به مردم اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها از یاران ما در پیگیری و توسعه امور هستند و لازم است تا از این ظرفیت بهره ببریم.
گزارشی از دروغ‌هایی که پایان ندارد؛
در شرایطی که روزنامه شرق نمی تواند مانع پیشنهادهای غیر اخلاقی دبیران خود به زنان این روزنامه نشود به دروغ خبر ارتباطات گسترده زائران عراقی با زنان ایرانی در مشهد و قم را مطرح می کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان این‌که سابقه تمدنی استان را در بستر رسانه‌ها به صورت کامل مشاهده می‌کنیم گفت: این نشریات و پایگاه‌های خبری در استحکام و ارتقای همه‌جانبه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان با هم مشترک هستند.
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی:
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: اهل رسانه نیز مانند سایر ارگان‌ها باید بکوشند در جهت حفظ و بقای انقلاب اسلامی، غلبه بر دشمنان و استحکام پایه‌های انقلاب به پرچم‌داری ولایت فقیه طی مسیر کرده و به وظایف‌شان عمل کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان این‌که اعتماد متقابل بین جراید و مدیران باید ایجاد شود، گفت: در عرصه خبر و وسایل ارتباط جمعی نباید اعتماد جامعه را خدشه دار کنیم.

صفحه‌ها

اشتراک در رسانه