نمایش 1 - 10 از 136
فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالروز قیام تاریخ‌ساز مردم قم در ۱۹ دی ۱۳۵۶ با هزاران نفر از مردم این شهر با بازتاب گسترده ای در رسانه های ترکیه همراه شده است. اکثر رسانه های رسمی و پربازدید این کشور اقدام به انعکاس سخنرانی اخیر […]
فعال فرهنگی اهل فوعه و کفریا در سوریه:
فعال فرهنگی اهل فوعه و کفریا در سوریه با بیان این‌که دشمنان برای مقابله از دو سلاح رسانه و تفرقه استفاده کردند، گفت: عده ای به حمایت از آمریکا پرداختند، مردم فریب دشمن را خوردند و گروه گروه شدند.
استاندار خراسان‌جنوبی در گفت‌و گو با خاورستان:
استاندار خراسان‌جنوبی به ضرورت شفافیت دستگاه‌های دولتی و پاسخگویی به مردم اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها از یاران ما در پیگیری و توسعه امور هستند و لازم است تا از این ظرفیت بهره ببریم.
گزارشی از دروغ‌هایی که پایان ندارد؛
در شرایطی که روزنامه شرق نمی تواند مانع پیشنهادهای غیر اخلاقی دبیران خود به زنان این روزنامه نشود به دروغ خبر ارتباطات گسترده زائران عراقی با زنان ایرانی در مشهد و قم را مطرح می کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان این‌که سابقه تمدنی استان را در بستر رسانه‌ها به صورت کامل مشاهده می‌کنیم گفت: این نشریات و پایگاه‌های خبری در استحکام و ارتقای همه‌جانبه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی استان با هم مشترک هستند.
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی:
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: اهل رسانه نیز مانند سایر ارگان‌ها باید بکوشند در جهت حفظ و بقای انقلاب اسلامی، غلبه بر دشمنان و استحکام پایه‌های انقلاب به پرچم‌داری ولایت فقیه طی مسیر کرده و به وظایف‌شان عمل کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان این‌که اعتماد متقابل بین جراید و مدیران باید ایجاد شود، گفت: در عرصه خبر و وسایل ارتباط جمعی نباید اعتماد جامعه را خدشه دار کنیم.
جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی:
جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت: تحلیل ما در همه مسائل باید عمیق باشد و از تحلیل های سطحی جلوگیری کنیم دشمن وجود دارد و نمی‌توان انکار کرد اما باید دشمن و حیله های دشمن را باور و به جامعه معرفی کنیم و نقش رسانه ها در این زمینه بسیار مهم است. .
سردار سرتیپ‌دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئول ستاد قدس و انتفاضه کشور در جمع فعالان رسانه‌ای بیرجند
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای قابل توجهی در عرصه‌های مختلف داشته و در بسیاری از حوزه‌ها جمهوری اسلامی علی‌رغم بسیاری از مشکلات، موفق شده است اما فاقد یک نظام جامع اطلاع‌رسانی هستیم که دستاوردهای نظام اسلامی را بتواند به مردم به خصوص جوانان معرفی کند.
مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی:
مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی با بیان این که برخی موارد ناظر به کار بردن تیترهای نسبتا تند از سوی رسانه ها هستیم، گفت:این تیترهای تند حکایت از آن دارد که مطالبات مردمی چیست و به کدام سمت است که مسئولین باید به آن سمت، نگاه ویژه ای داشته باشند.

صفحه‌ها

اشتراک در رسانه