نمایش 1 - 10 از 38
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: هرج و مرج اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی زیبنده نظام و در شان فرهنگ و آرمان‌های کشور اسلامی ما نیست.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که هر کس که مسئولیتی دارد به داد مردم برسد، گفت: این گرانی‌ها به تحریم‌ ربطی ندارد این به بی‌عرضه‌گی بعضی مسئولان و سودجویی بعضی سودجویان برمی‌گردد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: راه حل مشکلات کشور سازش و تسلیم نیست بلکه ایستادگی، مقاومت و توجه به ظرفیت های داخلی است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به تبلیغات مسموم رسانه‌های غربی گفت: منکر مشکلات موجود نیستیم اما دستگاه رسانه‌ای غرب به دنبال این است که دوران سیاه ستمشاهی را گلستان نشان داده و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیرد که عکس واقعیت است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: کشور ایران علی رغم این همه موانع اینگونه پیشرفت کرده و به اهداف خود که افتخار آمیز بوده دست پیدا کرده است.
امام جمعه موقت بیرجند در گفت‌وگو با خاورستان:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: مهمترین حربه دشمن برای اینکه روحیه انقلابی را تضعیف کند، فشار اقتصادی است.
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که جا دارد به گذشته 40 ساله خود برگردیم و کارنامه خود و مسئولان را عالمانه و منصفانه ورق بزنیم، گفت: باید نقاط ضعف و قوت خود را در این 40 سال پیدا کرده و منشا قوت و ضعف آن را بررسی کنیم.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: امروز انتظار واقعی در غیبت امام زمان(عج) حمایت از ولایت فقیه است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تنها عامل بازدارنده استکبار در منطقه قدرت انتظامی، نظامی و فرهنگی کشورما است و این گونه می توانیم در مقابل آنها ایستادگی کنیم و آنها را مجبور کنیم ما را به رسمیت بشناسند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که کسانی که رشد کشور را به بیگانگان گره می‌زنند، قطعا فاقد رشد و بصیرت سیاسی بوده و نفوذی هستند گفت: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت متناسب با فرهنگ و انسانیت ناب است.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه موقت بیرجند