نمایش 1 - 10 از 59
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه تقابل انقلاب اسلامی با استکبار تقابل دینی و فرهنگی است، بیان کرد: مستکبران با دین ما دشمن هستند بقیه مسائل بهانه یا روش است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: نابودی البغدادی برای کسانی که به غرب و آمریکا دل بستند درس عبرت است چراکه سرانجام نوکران آمریکا از صدام، مبارک و قذافی تا بن‌لادن و البغدادی نابودی به دست آمریکایی‌ها است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که برجام سراسر ضرر برای ما بود، گفت: هنوز تعدادی از مسئولان خواب هستند چراکه دیپلماسی التماسی برای ما کارساز نیست و این مردم در انتخابات آینده سیلی سختی به این مسئولان خواهند زد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تیم دیپلماسی ایران باید ضمن رعایت اخلاق با صلابت بیزاری و تنفر ملت ایران را به اروپاییان منتقل کنند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: زمام کشور باید در دست کسانی باشد که واقعا با استکبار مخالف باشند و برای رسیدنِ خودشان به نان و نوایی مملکت را به مستکبران نفروشند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که برخی خنده‌ها و رفتارها در شأن نظام اسلامی نیست گفت: کشورهای عربی مانند گاو شیرده برای آمریکا هستند یعنی اگر کسی در مذاکره بخواهد مانند عربستان عمل کند و نظام اسلامی را به سمت گاو شیرده ببرد، در شأن نظام اسلامی نیست و هیچ‌کس در نظام اسلامی چنین اجازه‌ای نمی‌دهد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: با تمام قدرت اعلام می‌کنیم تنها گزینه ما در مقابل مستکبران مقاومت فعال است.
امام جمعه موقت بیرجند گفت: رستگاری در پرتو ایستادگی و مقاومت است و باید از این طریق قدرتمندانه مسیر انقلاب را ادامه داد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: از دولت می‌خواهیم کاهش تعهدات برجامی را با قدرت ادامه دهد و این دیپلماسی که عزت، مصلحت و حکمت را رعایت نکند دیپلماسی نیست.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: فرهنگ جهادی برای رضا خدا و خدمت به مردم فعالیت دارد و این فرهنگ می‌تواند نجات بخش کشور باشد.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه موقت بیرجند