نمایش 1 - 10 از 33
امام جمعه موقت بیرجند در گفت‌وگو با خاورستان:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: مهمترین حربه دشمن برای اینکه روحیه انقلابی را تضعیف کند، فشار اقتصادی است.
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که جا دارد به گذشته 40 ساله خود برگردیم و کارنامه خود و مسئولان را عالمانه و منصفانه ورق بزنیم، گفت: باید نقاط ضعف و قوت خود را در این 40 سال پیدا کرده و منشا قوت و ضعف آن را بررسی کنیم.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: امروز انتظار واقعی در غیبت امام زمان(عج) حمایت از ولایت فقیه است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تنها عامل بازدارنده استکبار در منطقه قدرت انتظامی، نظامی و فرهنگی کشورما است و این گونه می توانیم در مقابل آنها ایستادگی کنیم و آنها را مجبور کنیم ما را به رسمیت بشناسند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که کسانی که رشد کشور را به بیگانگان گره می‌زنند، قطعا فاقد رشد و بصیرت سیاسی بوده و نفوذی هستند گفت: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت متناسب با فرهنگ و انسانیت ناب است.
امام جمعه موقت بیرجند مطرح کرد
امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که باید به دولت کمک کنیم هر چند از بی‌تدبیری مسئولان گلایه‌مند هستیم گفت: اگر مسئولان کوتاهی کنند، آه رنج‌کشیده‌ها دامن آن‌ها را خواهد گرفت.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر مسئولان و دولتی‌ها یاد ندارید مدیریت صحیح داشته باشید و مشکلات اقتصادی را حل کنید از جوانان انقلابی یاد بگیرید.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: یکی از خطراتی که امروزه کشور ما را تهدید می کند مسائل داخلی است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت:بر اساس گفته های مقام معظم رهبری سوال از رئیس جمهور منتخب مردم نشان دهنده اقتدار و مردم سالاری دینی در ایران اسلامی بود.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان این‌که دولت و مجلس در برجام از خط قرمزها عبور کردند گفت: بپذیریم علت ایجاد بخشی از وضع موجود، ما مردم هستیم چراکه به کسانی رای دادیم که شرایط فعلی را ایجاد کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه موقت بیرجند