نمایش 1 - 10 از 43
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اروپا و آمریکا می‌خواهند ما یک طرفه به برجام عمل کنیم و راه را برای برجام‌های جدید باز کنند و این گستاخی‌های آمریکا و اروپا نتیجه ضعفی است که مسئولان ما از خودشان نشان دادند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: نتیجه مذاکره با مستکبرین جز ذلت و خواری نیست و تنها راه پیروزی بر آنها مقاومت است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر وزیر نفت به اقتصاد مقاومتی توجه می‌کرد و پتروپالایشگاه‌هایی را ایجاد می کرد در صادرات نفت هیچ گاه دچار مشکل نمی شدیم و نفت ایران با دو تا سه برابر ارزش افزوده صادر می‌شد و دیگر قابل تحریم نبودیم.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه ویرانگرتر از سیل خوزستان و لرستان سیل فرهنگی فضای مجازی است که از آن طرف آب‌ها مدیریت می‌شود، گفت: جوانان ما در معرض سیل تهاجم فرهنگی هستند ما از دولت می‌خواهیم جلوی فضای مجازی افسار گسیخته و بی اخلاق مدیریت شده از سوی دشمنان را بگیرد وگرنه مردم از این قصور نخواهند گذشت.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: استقلال آزادی جمهوری اسلامی نسخه شفا بخشی بود که مردم برای نظام خود برگزیدند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: هرج و مرج اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی زیبنده نظام و در شان فرهنگ و آرمان‌های کشور اسلامی ما نیست.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که هر کس که مسئولیتی دارد به داد مردم برسد، گفت: این گرانی‌ها به تحریم‌ ربطی ندارد این به بی‌عرضه‌گی بعضی مسئولان و سودجویی بعضی سودجویان برمی‌گردد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: راه حل مشکلات کشور سازش و تسلیم نیست بلکه ایستادگی، مقاومت و توجه به ظرفیت های داخلی است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به تبلیغات مسموم رسانه‌های غربی گفت: منکر مشکلات موجود نیستیم اما دستگاه رسانه‌ای غرب به دنبال این است که دوران سیاه ستمشاهی را گلستان نشان داده و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیرد که عکس واقعیت است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: کشور ایران علی رغم این همه موانع اینگونه پیشرفت کرده و به اهداف خود که افتخار آمیز بوده دست پیدا کرده است.

صفحه‌ها

اشتراک در امام جمعه موقت بیرجند