نمایش 1 - 8 از 8
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: حضرت امام سجاد (ع) به کمک حضرت زینب (س) نهضت عاشورا را برای مردم در کوفه و شام تبیین کردند و اگر این رسالت نبود نهضت عاشورا از بین می‌رفت و یادی از امام حسین (ع) باقی نمی‌ماند.
مدیر عامل بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) خراسان جنوبی:
مدیر عامل بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) خراسان جنوبی گفت: رسالت اصلی این بنیاد روشنگری در برابر پدیده‌های نوظهور و معرفی معارف ناب مهدوی است.
هیئت نظارت بر مطبوعات به دلیل گزارش «دلار با برجام 18 هزار تومان شد با FATF چند؟!» که در شماره یکشنبه گذشته کیهان منتشر شد به این روزنامه تذکر داده و پرونده کیهان به دادگاه ارسال شده است.
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی:
مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: خطبه‌ها باید روشنگر باشد یعنی دشمن‌شناسی افراد با شنیدن خطبه‌های نمازجمعه به اوج برسد.
پشت‌پرده جوسازی رسانه‌ای روزهای اخیر
آنچه در ماجرای پلمپ دو مؤسسه فرهنگی و برخی کافی‌شاپ‌ها به وضوح خودنمایی کرد بهره‌برداری سیاسی افرادی خاص از این فضا بود تا از فرصت پیش‌آمده در جهت منافع سیاسی خود بهره ببرند.
در نشست صمیمی با علما و اندیشمندان مطرح شد
استاندار خراسان جنوبی گفت:ائمه جمعه و گروه های مرجع می توانند با روشنگری ، نسل جوان را واکسينه نمايند تا از آسيب هايی كه در زمينه فضای مجازی وجود دارد جلوگيری شود.
کارشناس مذهبی:
کارشناس مذهبی گفت: همه روشنگری ها و سخنان حضرت زینب(س) از حادثه کربلا، به معنی واقعی کلمه رنگ و بوی سیاست می دهد و به نوعی تدبیر و مدیریت امور اجتماعی است.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی متوسط استفاده از ماهواره در کشور را 30 درصد ذکر کرد و گفت: این رقم در خراسان جنوبی 13 درصد و در برخی از شهرها و استان های دیگر کشور از جمله مهاباد و کردستان 90 درصد است که نیازمند آسیب شناسی است.
اشتراک در روشنگری