نمایش 1 - 10 از 29
مسئول متنا خراسان جنوبی مطرح کرد
مسئول متنا خراسان جنوبی گفت: ازجمله تولیدات انتشاریافته می‌توان به ساخت 7 قسمت پویانمایی با عنوان «ما یک خانواده شاد هستیم»، ساخت فیلم کوتاه با عنوان «نگاه حسرت‌آلود»، طراحی بیش از 50 پوستر و اینفوگرافیک با محوریت اعتیاد و مبارزه با موادمخدر و همچنین تولید آثار گرافیکی دیگری از این قبیل اشاره کرد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبر داد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با اشاره به این‌که میزان کشفیات شیشه درسال جاری نگران کننده است، گفت: از ابتدای سال جاری تا 22 اردیبهشت ماه بیش از 6 تن 684 کیلوگرم انواع موادمخدر توسط دستگاه‌های مقابله‌ای استان کشف شده است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبرداد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: روز گذشته اولین پاتوق مصرف موادمخدر در یکی از مناطق شهر بیرجند با دستور دادستان عمومی و انقلاب بیرجند پلمپ شد.
در کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان بیرجند مطرح شد
مسئول مرکز متکدیان شهرداری بیرجند گفت: از ابتدای امسال تاکنون 15 کودک کار جمع‌آوری شده است که 14 نفر ایرانی و یک نفر افغانی بودند و از این تعداد 12 نفر در طرح ضربتی روز برات جمع‌آوری شده‌اند.
مسئول واحد تصویری حوزه هنری خراسان جنوبی خبر داد
مسئول واحد تصویری حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: دو فیلم داستانی کوتاه با موضوع اعتیاد و یک مجموعه پویانمایی سه قسمتی با موضوع خانواده در حوزه هنری خراسان جنوبی تولید شده است که در فروردین 97 همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی رونمایی خواهد شد.
برای اولین بار سازمان بهداشت جهانی «اختلال اعتیاد به بازی های رایانه ای» را در فهرست بین المللی بیماری ها به عنوان مشکل سلامت روان در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد.
رئیس بهزیستی خوسف خبرداد
رئیس اداره بهزیستی شهرستان خوسف با بیان این که دولت اعتباراتی را ویژه درمان اعتیاد معتادان تخصیص داده است، گفت: افراد معتادی که می خواهند ترک کنند، می توانند بامراجعه به مراجع ذی ربط نسبت به دریافت معرفی نامه رایگان اقدام کنند.
در نشست خبری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مطرح شد
کمبود اعتبار در سمن‌ها، دغدغه‌ی اشتغال برای بهبودیافتگان و شناساندن سازمان‌های مردم نهاد به مردم از مواردی بود که در نشست خبری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مطرح شد.
گزارش خبری/
هیچ گونه موادمخدری از مرزهای خارجی استان وارد نمی شود اما بیشترین زندانیان ما مربوط به مواد مخدر هستند.
اخباری از پلیس
فرمانده انتظامی شهرستان طبس خراسان جنوبی از کشف 600 کیلوگرم گیاه دارویی "آویشن" قاچاق در این شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در اعتیاد