نمایش 1 - 10 از 69
رفتار دوگانه «آذری‌جهرمی» در قبال فیلترینگ تلگرام؛
این روزها کار دولت با تلگرام تمام شده است؛ انتخابات دیگر تمام شده و زمان وعده دادن به اتمام رسیده است؛ فضای مجازی از انتقاد به دولت لبریز شده و به نفع دولت است که تلگرام مسدود شود؛ بازی دوگانه ای که از سوی برخی از وزرا به راه افتاده است نمایشی است تا مسیر انتقادات را از دولت به سمت دیگر نهاد ها منحرف کنند.
پس از 6 ماه از مطرح شدن رفتن افضل پور از اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، وی روز گذشته با انتشار پیامی، از مدیرکلی این اداره خداحافظی کرد.
پروژه قدیس سازی از شهردار هفت ماهه:
نجفی بارها در برابر خبر استعفایش گفته بود که در مقام شهردار تهران محکم ایستاده ام و هیچ قصدی برای استعفا نداشته و نخواهم داشت. خبر استعفای نجفی در روز چهارشنبه اعلام شد.
کوسه غراوی در تشریح جلسه کمیسیون عمران؛
عضو کمیسیون عمران گفت: وزیر راه و شهرسازی تقاضای نمایندگان مجلس برای استعفا از این سمت را نپذیرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در خصوص وضعیت مدیرکلی این اداره گفت: الان نمی توان چیزی بگویم، صبر کنید و ببینید هفته آینده چه خواهد شد، من می دانم، اما نمی توانم به شما بگویم، کسی به استان خواهد آمد و همه چیز را خواهد گفت.
سطحی نگری و تصمیم شورای شهر برای برگزاری مجدد مزایده به منظور واگذاری طرح تفکیک زباله به بخش خصوصی، سبب شد تا حسنی صفت رئیس کمیسیون خدمات شورای شهر، استعفای خود از ریاست این کمیسیون را تقدیم شورای شهر کند.
عدم توسعه گزیک به دنبال استعفای 5 عضو اصلی و علی البدل؛
با استعفای 5 نفر از اعضای اصلی و علی ابدل شورای شهر گزیک، اکنون پس از گذشت 4 ماه از تشکیل و شروع به کار شوراهای اسلامی، این شهر همچنان شورای شهری ندارد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: تحت فشار افرادی که نمی گذارند آرامش داشته و کارمان را انجام بدهیم استعفا دادم.
محمدحسین مدیح از شهرداری نهبندان استعفا داده و پس از آن با 5 رأی موافق شورای شهر به عنوان سرپرست شهرداری نهبندان تعیین شد تا شورا در فرصت های بعدی نسبت به انتخاب شهردار اقدام کند.
رئیس شورای شهر بیرجند:
رئیس شورای شهر بیرجند گفت: بسیاری از گزینه هایی که تاکنون در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شده اند در حد شایعات است و شاید برخی از این افراد در حد یک دهیار هم نباشند و اصلا در صحن شورا مطرح هم نشوند.

صفحه‌ها

اشتراک در استعفا