نمایش 1 - 10 از 72
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گلایه کرد
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: پس از تغییر معاونت، دانشجویان فعال در حوزه فرهنگی با مشکلاتی مواجه شدند و عدم همراهی با دانشجویان و سنگ‌اندازی‌های زیاد، کارشکنی و سوء‌مدیریت باعث ایجاد مشکلات زیادی برای دانشجویان شد.
در اعتراض به وضعیت نامساعد معاونت فرهنگی
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در اعتراض به وضعیت نامساعد معاونت فرهنگی استعفا داد.
گزارش/
قریب به دو ماه از استعفای سخنگوی دولت می‌گذرد و به نظر می‌رسد دولتی‌ها با شرایط به وجود آمده در کشور دیگر پاسخی برای افکار عمومی ندارند و ترجیح می‌دهند حتی به وعده "پاسخگویی" خود هم عمل نکنند.
رفتار دوگانه «آذری‌جهرمی» در قبال فیلترینگ تلگرام؛
این روزها کار دولت با تلگرام تمام شده است؛ انتخابات دیگر تمام شده و زمان وعده دادن به اتمام رسیده است؛ فضای مجازی از انتقاد به دولت لبریز شده و به نفع دولت است که تلگرام مسدود شود؛ بازی دوگانه ای که از سوی برخی از وزرا به راه افتاده است نمایشی است تا مسیر انتقادات را از دولت به سمت دیگر نهاد ها منحرف کنند.
پس از 6 ماه از مطرح شدن رفتن افضل پور از اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، وی روز گذشته با انتشار پیامی، از مدیرکلی این اداره خداحافظی کرد.
پروژه قدیس سازی از شهردار هفت ماهه:
نجفی بارها در برابر خبر استعفایش گفته بود که در مقام شهردار تهران محکم ایستاده ام و هیچ قصدی برای استعفا نداشته و نخواهم داشت. خبر استعفای نجفی در روز چهارشنبه اعلام شد.
کوسه غراوی در تشریح جلسه کمیسیون عمران؛
عضو کمیسیون عمران گفت: وزیر راه و شهرسازی تقاضای نمایندگان مجلس برای استعفا از این سمت را نپذیرفت.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در خصوص وضعیت مدیرکلی این اداره گفت: الان نمی توان چیزی بگویم، صبر کنید و ببینید هفته آینده چه خواهد شد، من می دانم، اما نمی توانم به شما بگویم، کسی به استان خواهد آمد و همه چیز را خواهد گفت.
سطحی نگری و تصمیم شورای شهر برای برگزاری مجدد مزایده به منظور واگذاری طرح تفکیک زباله به بخش خصوصی، سبب شد تا حسنی صفت رئیس کمیسیون خدمات شورای شهر، استعفای خود از ریاست این کمیسیون را تقدیم شورای شهر کند.
عدم توسعه گزیک به دنبال استعفای 5 عضو اصلی و علی البدل؛
با استعفای 5 نفر از اعضای اصلی و علی ابدل شورای شهر گزیک، اکنون پس از گذشت 4 ماه از تشکیل و شروع به کار شوراهای اسلامی، این شهر همچنان شورای شهری ندارد.

صفحه‌ها

اشتراک در استعفا