نمایش 1 - 10 از 50
امروز صورت می‌گیرد
طی مراسمی و با حضور معاون اول قوه قضائیه رئیس کل دادگستری سیستان وبلوچستان به عنوان رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی معرفی خواهد شد.
فردا صورت می‌گیرد
مراسم تکریم و معارفه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
رئیسی:
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دستگاه قضایی کشور با حضور جمع کثیری از مسئولان آغاز شد.
با حضور مسئولان لشکری و کشوری؛
فردا یکشنبه با حضور مسئولان و فرماندهان لشکری و کشوری مراسم تودیع و معارفه فرمانده تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی (قرارگاه شهید ناصری) برگزار می‌شود.
فرماندار ویژه طبس طی حرکتی بی‌سابقه و در جهت خوش‌خدمتی به انصار سیاسی‌اش، ضمن همراهی با لغو مراسم تودیع و معارفه آن‌هم پس از فراهم شدن تمامی هماهنگی‌ها و تدارکات، باعث لغو مراسم و بی‌حرمتی به مقام عالی وزارت در استان و همچنین فرهنگیان و مسئولین مدعو در طبس شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت : همه باید با توجه به بخش کشاورزی که هم اکنون در شرایط تحریم حرف اول را می‌زند و قد عَلم کرده است تلاش کنیم.
فرمانده سابق یگان حفاظت منابع طبیعی خراسان جنوبی:
فرمانده سابق یگان حفاظت منابع خراسان جنوبی با بیان این که خراسان جنوبی اولین استانی بود که بحث پرونده های‌ سنواتی در آن مطرح شد، گفت: خوشبختانه در حال حاضر پرونده سنواتی بلاتکلیف در منابع طبیعی خراسان جنوبی وجود ندارد.
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی عصر امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی :
مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: از مدیر کل جدید درخواست حمایت جدی از خانه مطبوعات خراسان جنوبی را دارم.
شنبه صورت می گیرد
جلسه تکریم و معارفه فرماندار نهبندان روز شنبه 5 خردادماه انجام می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در تودیع و معارفه